Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom jövő héten lesz 4...

Kislányom jövő héten lesz 4 hónapos, és kb 1 hete erőteljes kéz és ujjszopásba kezdett. Ez a fogzás jele? Vagy későbbi ujjszopás kezdete?

Figyelt kérdés

Cuppog ezerrel. Ha nem a kezét szopja, akkor a nyelvét, vagy az alsó ajkát. Igény szerint szoptatom. Minden közelében lévő tárgyat gyömöszöl a szájába. A kezeit is hevesen tömi. Eddig nem szopta az ujját, cumizni sem cumizott (nem láttuk szükségesnek, így nem adtuk neki). De most konkrétan állandóan a szájában van.

Előre is köszi a válaszokat.


2008. okt. 23. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a fogzás jele. A mi kisfiunk is ugyanezt csinálta 4 hónaposan. Nem cumizik és szopta az ujját, de lassan az elmaradt és a cumit is kiköpi.

Most elmúlt hat hónapos, még mindig nincs fogacskája de szerintem hamarosan lesz, mert nagyon meg van duzzadva a fogínye. Az ujjszopast kiveve nagyjabvol ugyanazt csinalja mint ket hónappal ezelőtt, mostanaban sír is ha nagyon fáj neki, és van olyan, hogy éjjel is megébred miatta. No de azt mondják ez ezzel jár és eltarthat még több hétig is, akár hónapokig. Ez már gyerekfüggő. Szóval kitartást nektek is :-)

2008. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez szerintem is a fogzás jele. Nálunk is megrég kezdödöt azzal a külöbségel hogy mi 2 és fél hónaposak vagyuk, azóta elég éberen alszunk és nagyon nyügös szegénykém.

Kitartás!

2008. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom a héten lesz 4 hónapos, és ő is pár hete ezerrel szopizza az ujját, nyomkodja az ínyét vele, cuppog a nyelvével nyomkodja, és dől a nyál a szájából. Ő cumis volt eddig is, de most a cumit kiköpi és a kezét rágja.

Meg van duzzadva az ínye és kezdenek látszani az alsó kicsi fogacskái, szerintem nálatok is ez van a háttérbe.

2008. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia az én fiam 30. án lesz 5 hónapos 3 és fél hónapos kora óta nől a foga de még nem is látszik csak fehér a fogínye,éjjel nem alszok és ő se alszik sokat.Nyugodj meg szerintem a foga a ludas a te babádnak is.DE sajnos ez hosszú folyamat!Úgyhogy csak türelem!:)
2008. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!