Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babának mindenképp...

Újszülött babának mindenképp megkötős sapkát vegyünk?

Figyelt kérdés
Van egy, ami nagyon tetszik, de sajnos nincs rajta megkötő. Ez mindképp lejönne a fejéről?
2017. nov. 29. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 2 gyereknel az volt mivel sokat forgolodtak az lecsuszott volna.Es a megkotos sapiknak van olyan ful takaros tesze is a simaknak nem szokott.A lanyom sokaig megkotoset hordott pont ezert a fiam most 1 eves mult.Adtam ra olyat ami nem megkotos de nemgyozom a fulere huzni a sapit mert mindig kint van es elfordul neki.En mindenkepp megkotost adnek.En mindig azt neztem hogy neki mi a jobb es nem azt hogy mi a cukibb.De barmit adok rajuk nekem mindig ok a legszebbek....Vagy nem sokbol tart venni egy darab "megkotot" meteraru bolban es raolteni.En sokszor megkertem anyukamat csinalja igy meg nekem.
2017. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából ez tiszta pamut sapka, megkötősből még csak acryl-t találtam, ez is a fő gondom, szóval anyag szempontjából tetszik leginkább ez. :)

Ez a varrás eszembe sem jutott, de akkor lehet, hogy ez lesz a megoldás. :)

Köszi a választ!

2017. nov. 29. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Téli sapkából nem a pamut, hanem a polárral bélelt acryl a legjobb. A pamut hideg.

És igen, fülvédős + megkötőset vettem és azt veszek még a 2 évesnek is. Sokkal jobban védi.

2017. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem az acryl borzasztó hideg, legalábbis én mindig is utáltam az acryl sapkákat, pulcsikat. Beleizzadtam, miközben fáztam.

Ebben is van még belül pluszban "polár" bélés, csak nem poliészter, hanem pamut az is.

2017. nov. 29. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiamnak még 11 hónaposan is csak a megkötősök jók.. :D

Amíg nem sétál és a babakocsiban hátradől - vagy előtte feküdt ugye - tehát valamivel érintkezett a feje hátul, mindig elforgatta a fején a sapkát ahogy nézelődött..

2017. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!