Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabások, ki milyen babakocs...

Kisbabások, ki milyen babakocsit használ?

Figyelt kérdés
Szereted, meg vagy vele elégedve? Írsz róla kicsit?

2017. nov. 30. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Concord neo kocsink van. Nagyon szeretem, újra ezt vennem. A belváros macskakoves azt is és a föld utat is jól bírja. Könnyen lehet nyitni, csukni. Eddig meg csak a hordozót és a Mózest használtuk.


Én jobban szeretem a hordozokendot, de a kocsit is sokat használjuk.

2017. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Kunert Volver, szeretem.
2017. dec. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

8 hónapos korig Hauck-ot használtunk. A mózes és hordozó része nagyon jó volt, kényelmesnek is tűnt. A pakoló kosara nagy és kávé tartója is van a kéznél :D

Egyedül a kerekeit nem szerettem. Ment, könnyen, de forogni nehézkesen forgott ha meg volt pakolva. A sport részénél a kupolán változtattam volna, hogy nagyobb legyen. Vagy másik megoldás egy csiptethető kocsi napernyő..


8 hónap után esernyősre váltottunk, Baby Cab - David márkára. Minden része szuper. És strapabíróbb mint néhány másik. Jó a váza is, masszív, mégis könnyű.

2017. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tako Captiva Mohican 3 az 1ben babakocsit használtunk kb. 8 hónapig, nagyon jó rugózású, fújható kerekű, soha semmiben nem akadt fenn, könnyű volt tolni, fordulni vele. A babahordozóját és mózesét felváltva, illetve egy időben is használtuk, mivel mindkettő vázra szerelhető volt, illetve ugye autóba a hordozó részt használtuk. A sport része sem volt rossz: kényelmes tágas ülőfelület, teljesen vízszintesig dönthető támlája volt és állítható lábtámasz, egyetlen ok, amiért ez utóbbit már nem használtuk sokáig az az, hogy ha autóba akartuk szállítani, akkor le kellett venni a sportrészt a vázról és a vázat külön hajtogatni, így tele volt a csomagtartó és a felsejével egy ülés mínusz a kocsiban. Most Hauck lapra csukható sport babakocsink van, ezzel csak a csomitartó van tele :)
2017. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Peg perego book s plus. Nagyon szeretem, könnyű, könnyen nyitható, csukható, az autós ülése meg nem az a "kagyló" típus, hanem nagyon biztonságos. A mózest mi sajna csak 3,5 hóig használtuk, mert már sírt benne, hogy nem lát ki. Nagy a pakolórésze, a kereke nem felfújható, amit én azért szerettem volna, mert biztosan nem lyukad ki. Egy szóval imádom! Az ára borsos (330), de mi 4 gyerekre vettük:), remélem ki is tart addig. 1 éves a lányunk, még mindig ezt használjuk.
2017. dec. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!