Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szerettessem meg vele a...

Hogy szerettessem meg vele a babakocsit?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos a kislányom, és gyűlöli a babakocsit, már ott tartok, hogy nem mozdulok inkább ki a lakásból sem, mert rémálom a babakocsizás. Torka szakadtából üvölt ha belerakom. Próbáltam már autoshordozót csatlakoztatni, abban tíz percet bír, többet nem. Hiába lógatok neki fel mindenféle játékot, nem érdekli, egy percre sem köti le. Hordozókendővel próbálkoztunk, egy hónapig ment, de harom éve mütottek gerincemmel, és mar fáj a hátam a súlya alatt. El vagyok keseredve emiatt, csak nézem a többi anyukát, hogy setalgatnak a babakocsiban a békésen alvó babákkal.

2017. okt. 24. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha hasra vagy oldalra fekteted a babakocsiban?
2017. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cumi?
2017. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elaltatva próbáltad belerakni? Az én fiamnál ez vált be.

A lányom viszont 10 m után elalszik. Addig meg hát.. sír. Amúgy hason alszik a mózesben is, otthon a kiságyban is.

De a nagyobb nem aludt el, csak sírt meg sírt. De elaltatva egész fél órát is elvolt benne. Aztán jobban jártam, ha nem mentünk messzire. :(

Hasfájós mindkettő, a kicsi amúgy szintén 3,5 hós.

2017. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam háton, hason, nem szereti. Cumit sem fogadja el, pedig többet próbáltam már. Amíg pár hetes volt, úgy közlekedtem vele, hogy otthon elaltattam, majd belecsempésztem a kocsiba, de sokáig nem jutottam vele így sem, pedig a kisagyba jókat alszik. Már egyik ismerősöm adott kölcsön kocsit, hátha ami van az kényelmetlen neki, de abban sem marap meg.
2017. okt. 24. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Kinti öltözéke megfelelően meleg? Nem lehet hogy fázik vagy melege van? Nálunk többször volt hogy túl öltöztettem, sírt, mire rájöttem, sokkal lazább öltözetet szeret mint gondoltam...
2017. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ó meg a másik: sétáltatok úgy is hogy nem fújt a szél? Van ismerősöm akinek a lánya ordít ha fúj a szél.. :(
2017. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ringatod, ha beszélsz, énekelsz neki közben?

Ha kiveszed megvigasztalod és visszateszed?

Ha fokozatosan próbálod szoktatni-ma 2*5perc, holnap 2*10 perc stb.

2017. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát az én fiam is utálta a babakocsit. Tavasszal született, tökjókat lehetett volna sétálni, de tiszta stressz volt az egész, mert előbb-utóbb ordított benne. Utálta. Néha az vált be, hogy szlalomoztam a kocsival. Lehet, hülyének néztek, de ha ettől abbahagyja a sírást, kit érdekel. Illetve olyan helyre próbáltam menni, ahol göröngyös volt az út, attól is elhallgatott. Ha már semmi sem segített, kivettem, magamra kötöttem. Megvártam, hogy elaludjon, aztán visszaraktam a kocsiba. Kb 4-5 hós korától lett jobb, mikor ültetősre raktam a kocsit és kilátott. De még most is van, hogy sír és magamra kell kötnöm. Most 7,5 hós. Mindig irigykedve néztem az anyukákat, akik órákig babakocsikáztak :(
2017. okt. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 9 hós, s a mai napig is pont úgy utálja a babakocsit, mint újszülöttnek. Mindent kipróbáltunk. Beletörődtünk!
2017. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!