Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babámat nem tudom...

14 hónapos babámat nem tudom tovább szoptatni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bizonyos okok miatt el kell választanom, de jelenleg cicin alszik el, és éjjel is sokszor kel, és csak a cici nyugtatja meg. Sírni hagyáson kívül van valami ötletetek?
2017. dec. 6. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Cumi-ringatás? Éjszaka tejital?
2017. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Cumit 3 méterre hajítja el..Ringatás nem jön be, ordít. Tejitalt cumisüvegből? Nem tudja használni, sosem használtunk. Vagy pohárból? Az nem veszélyes félálomban? Nem fog félrenyelni?
2017. dec. 6. 20:56
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
1 perc alatt tanulja meg a cumisüveget használni, de ha elég vacsit kap, nem kéne éjjel kelnie.
2017. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az éhség miatt kel, inkább megszokás.
2017. dec. 6. 21:00
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Dajkáld, simogasd, pár nap alatt meg fogja szokni, hogy így altatod el/vissza.
2017. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem éhség miatt kel, akor nem is cicivel kellett volna eddig sem visszaaltatni.


Így nehéz küzdelem lesz, de kitartónak kell lenned.

A cumit nyugodtan kipróbálhatod tejitallal éjjel, hátha beválik. Illetve a simizés, halk nyugtatás, éneklés.

2017. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Eddig ugye az volt a szokás, hogy ha felébredt, megszoptattad. Mivel ez ezután nem működik, új szokást kell kialakítani. Lehet ez ringatás, simogatás, éneklés, összebújás, cumi, akármi. Valószínűleg először nehéz lesz, lehet hogy az első egy-két éjjel sokat lesz fent és sokat fog sírni, de néhány nap alatt átáll majd az új szokásra.
2017. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Érdekes ez az egész. A csapból is az folyik, hogy igény szerint kell szoptatni a babát, ami által persze, hogy cicifüggő lesz.. Nem szabad sírni hagyni a babát, mert streszes lesz. Ha minden ilyet betartok akkor pedig elkényeztttem. Akármit csinál az ember sehogy sem jó. Marha nehéz.
2017. dec. 8. 21:40
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem az igény szerinti szoptatástól nem lesz cicifüggő, csak ha minden nyikkanásra mellre rakod.
2017. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor nálam fogalomzavar van ezzel kapcsolatban.
2017. dec. 9. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!