Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezen büfizik a babám....

Nehezen büfizik a babám. Milyen teknika válik be?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezzen büfizik a kisfiam 5 hetes.Pl most este 8 órakod keztük az evést cumisüvegből,széplassan eszik,felénél megbüfiztetem.Evés végén ismét büfi.Hallom hogy kutyorog a poci.Tartom a vàllammon,bealszik.Majd 8-50 körül ismét nagy büfi.Mi tévő legyek?
2017. dec. 7. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Add oda az apjának, majd ő megtanítja.
2017. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj nemi tobbszor kevesebb mennyiseget, mar korai ehsegjelre, mikor forgatja a fejet, kalimpal a kezeivel, cuppog, a nyelvet nyujtogatja, vagy ugy csinal, mintha piszit adna, ne vard meg, ameddig sir (az kesoi ehsegjel). Ha tobb reszletben elosztod, gyakrabban adod, de kevesebbet, az kevesbe terheli meg a pocijat, nem eszik olyan zaklatottan, kevesebb levegot is nyel, lehet, hogy utana egyaltalan nem kell majd bufiztetned, nalunk ugyan szopizik a gyerekem, de mikor atalltunk a nagyon gyakori szopira, onnantol nem kellett bufiztetni.
2017. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*neki
2017. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*puszit
2017. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*technika. Bocs, de zavaró
2017. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg a cumisüveg váltás?

A szelep működik rajta? Hallani lehet a hangot hogy sziszeg, ha nem hallod egyáltalán akkor bizony sok levegőt is nyel.

Próbáld ki pl Mam-ot. Nem azért mert sokan ezt ajánlják, hanem mivel az alján megy be a levegő, így nem habosítja fel a tápszert, mert ha a habos részt issza akkor is levegőt nyel.

A büfizés ennyi idősen nekünk az vált be legjobban, ha magam elé vettem, feje az én állam alatt volt és teljesen vízszíntesen volt a gyerek, tehát nem a vállamra csaptam fel.

Attól is lehet, hgoy nagyon mohón iszik, mert nagyon éhes, esetleg kínáld hamarabb.

2017. dec. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ovatosan adagold a cumisuvegbol, lassan, ne omoljon nagy mennyiseg egyszerre a szajaba, ez is segithet.
2017. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mamos van cseppmentes.Nem eszik mohon...
2017. dec. 8. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!