Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dackorszak! Kinél hogy zajlott...

Dackorszak! Kinél hogy zajlott? Minden érdekel.

Figyelt kérdés
Mikor kezdődött, meddig tartott (ha már vége), melyik rész volt a legnehezebb satöbbi.
2010. jún. 2. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

13 hónaposan kezdődött amikor jött a hátsó foga. A játszótéren, úgy elkezdett hisztizni mikor nem hagytam, hogy hazahozza a másik gyerek játékát, hogy ellilult. Másnap a játékboltban , mikor a 24e forintos micimackót nem vettük meg neki akkor is ellilult és idegből borogatni kezdett.

A foga még mindig nem jött ki, de van hogy nem fáj neki és akkor normális, most 15 hónapos.

2010. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

..."van hogy nem fáj neki és akkor normális":)

Épp ma modtam a férjemnek, hogy vasárnap éjjel beszökött egy manó, és kicserélte a kislányunkat, aki néha hisztis, de többnyire kezelhető, valakire, akit nem ismerek.Egyfolytában sikít, nyíg, semmi nem jó.Dobálja magát és minden mást, harap...stb.Tudom, hogy fogzik és front van, de minden önuralmamra szükségem van, hogy ne ordítsak.17 hónapos és teljesen kifordult magából.

Mindig azt gondoltam az ilyen gyerekekről, hogy neveletlenek és a szülők hibája az egész...:))))Most aztán megtudom lassan hol lakik a Jóisten.

2010. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:)

az enyém is 17 hós múlt, és uezt csinálja, visít, ha kell ha nem, semmi se jó... mondjuk eddig se volt tündérke, de ami most van...de hát akkor ez "normális", úgy látom. :))

2010. jún. 5. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok.Ma volt itt a védőnő.Azt suttogtam neki, hogy segítség.:)

Szóval most próbálgatják kifejezni a dühöt, frusztrációt és figyelik, milyen a hatása ránk.Minél okosabb a gyerek, annál hamarabb.

Türelem, kitartás, és nem kell reagálni a rohamokra.Ha nincs közönség, nincs előadás.:)

2010. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!