Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivonták a forgalomból:...

Kivonták a forgalomból: Colief csepp és lactase confort csepp. Miért? Van helyette más, azt tudom.

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy kiderül valamiről, hogy hatásos, egyből kivonják a forgalomból. Mi a grippe waterrel jártunk így. Második gyereknél újra körbe kelett próbálni az egész hasfájás elleni palettát.

De a "viccet" félretéve, a hivatalos indokról fogalmam sincs.

2017. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gugli szerint a glicerintartalmába kötöttek bele.
2017. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Gyerekorvostól tudom, fordítási hiba miatt vonták ki a forgalomból mind a két cseppet, de hamarosan újra forgalomba kerül majd!
2017. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fordítási hiba? Érdekes..
2017. dec. 14. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért érdekes a fordítási hiba? Mivel külföldről jön a termék nyilván le kell fordítani magyarra a betegtájékoztatót!
2017. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért mert, mert már jó ideje forgalomban volt.

Nekem is a glicerin tartalmát mondta a védőnő

2017. dec. 15. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Már lehet újra kapni a cseppeket! Mi ma vettünk lactase comfort cseppet, ráadásul receptre! Még mindig tartalmaz glicerint, úgyhogy nem emiatt vonták ki!
2018. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!