Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 honapos, már el...

Kisfiam 5 honapos, már el lehet kezdeni a csörös poharat a viz ivásra? Persze a tápot cumisüvegböl kapná.

Figyelt kérdés
nem jönne belöle gyorsan a viz?
2010. jún. 2. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze,nyugodtan,az én lányom kezdetektől sima pohárból iszik,a csőrösből meg még könnyebb.
2010. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is akkor kezdtük és simán ivott belőle és szépen tartotta is

2010. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én avent csőröspoharat vettem, hogy szokja a babám, hogy később almalevet vagy más gyümilevet tudjak neki adni. Még nem jött rá, hogy hogy kell használni, csak rágja, de azt egyedül is tudja. És én is kipróbáltam... hát nekem sem ment simán, egy csomó levegőt szívtam vele.

Ennek talán az a lényege, hogy ne döntsük annyira, mert felül a lyukon kifolyik a sok víz, de ha meg nem döntjük, akkor levegő is kerül bele... nem tudom. Van egy sima mezei csőrös poharunk is, annak nem szilikon a csőre, hanem műanyag, és nincs is szelepe. Na abból lehet, hogy jobban jön. Attól függ milyet veszel. De persze, kezdd el, hátha ügyesebb a babád, mint az enyém, vagy mint én... :o) Mi is próbálkozunk azért tovább, bár a cumisüvegből sem iszik két korty víznél többet. Pedig ő is tartja már egyedül, de inkább csak a fogát maszírozza vele :o)

2010. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!