Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ébred állandóan egy 16...

Mitől ébred állandóan egy 16 hónapos gyerek?

Figyelt kérdés
Kb egy éves kora óta nem sokat alszunk. Nehezen alszik el (szopizva), sokszor fél óra múlva már fent is van. Ha visszaalszik ölben, ha lerakom, újra fent van. Így leginkább fekve, szopizva alszik vissza. De egy éjszaka akár 5-10x is sírva ébred. Eddig a fogaira fogtam, de kijött a 16. is, elvileg most nem jön több. Mi lehet a baja? Mit csináljak vele, hogy jobban aludjon?

2017. dec. 15. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt és 15 hós korában kijött 16. foga, az állán a kiütések nem múltak el, éjjel ugyanúgy kelt, tejre már rég diétáztunk de kiderült, a tojás is gond. Amint elhagytuk, gyorsan rendeződött előbb az alvása majd az állán a kiütések is eltűntek.
2017. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet akár szepa is!
2017. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es, nekünk nincsenek kiütések. Viszont elgondolkodtam, nagyon szereti a sajtot, túrót, túró rudit. Minimálisan ekcémás volt a bőre, én a hidegre gondoltam, hogy amiatt, most el is múlt a zsírozó krémtől. Lehet, hogy érdemes lenne kipróbálni tejtermékmentesen? 2-es, erre is gondoltam. Kb 7 hónapos korától ki se léphetek a szobából nélküle.
2017. dec. 15. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan baromi jo lenne neki ez a taplalas akkor nem ebredne ennyit. Ez messze nem normalis h 5-10x ebred. Inkabb normalis etellel etesd.
2017. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Eszik normális kaját is!
2017. dec. 16. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!