Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjátok az angol vizet...

Hogy adjátok az angol vizet (Gripe water) a babáknak? Csak ha szükség van rá, vagy rendszeresen? Evés előtt agy után? Az 5ml-t egyszerre kell meginni, vagy szétosztani a 6 alkalomra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Legfeljebb 6x adhatsz neki 5 ml, de az 5 ml, kor függő, ha jól emlékszem. Én hasfájós korszakában 3x adtam neki evés közben, mert nagyon rossz íze van, és utána szopizott tovább.
2010. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám kifejezetten szereti a G.W-t,az Infacol ízét utálja(citrom) ,ez minden babánál más. És. Én eleinte minden evés előtt pipettával felszívtam 5 ml-t és úgy adtam,aztán miután jobb lett(pár nap) már csak akkor adom neki,amikor látom,hogy kezdi húzgálni a lábait(kezdődik a hasfájás) ,általában sikerül kivédeni ,de azért ez se csodaszer ,SAJNOS.. Mielőbbi hasfájásmentes időszakot!
2010. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!