Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babák anyukái. Hogy...

Hasfájós babák anyukái. Hogy bírtátok vagy bírjátok ezt az időszakot? Csak én sírok a babával együtt?

Figyelt kérdés
8 hetes lesz a lányunk, de sajnos semmi nem vált be. Most teljes tej és tojás mentes dietan vagyok 2 hete és azt reméljük ez segít, de szörnyű ez az időszak. Már 7 hete tart. Nagyon rossz, hogy nem tudok segíteni a kis drágaságomnak :(
2017. dec. 22. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sírsz te is, azzal csak ő is jobban sír. Aludj amennyit csak tudsz.

Nekünk anno Colief vált be, Gastrotuss is kellett, most másfél éves, de még mindig tej és tojás érzékeny.

Úgy 3 hós korukra múlik el a hasfájás.

2017. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is tejmentes diétán voltam a második héten 4 napot teljesen feleslegesen, mert ekkor rájöttem,hogy a szoptatós tea volt a hibás. Már kb 5 hónapos lehetett, mikor úgy éreztem szükség van kis tejserkentésre, gondoltam már biztos nem árt a tea, de még akkor is kegyetlen hasfájást okozott neki, el is ajándékoztam az összeset.
2017. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy le leszek pontozva, de mi a Férjemmel próbátuk "viccesen" felfogni. 2,5 hónapos koráig vagy hajnali 4-ig vagy hajnali 4-től sírt. Az elején stresszeltünk, "mit csináljunk", egymással is feszültek voltunk a kevés alvástól és sok sírástól. Aztán miközben ringattuk énekeltünk, nevetgéltünk. Tudtuk, hogy egyszer vége lesz. Az volt és a mai napig is az a szlogenem, hogy "lehetek feszült, ideges, türelmetlen, ha a kislányom sír vagy nyűgös vagy boldog vagyok attól, hogy van egy egészséges, gyönyörű gyerekem". Eddig bevált! Kitartás! Nem tart sokáig:).
2017. dec. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hordozás segített nálunk.
2017. dec. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tejserkentő tea nálunk is hasfájást okozott, mi espumisan cseppet használtunk.

Még egy kis türelem!Valószínűleg változni fog.

2017. dec. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tejserkentő tényleg lehet ludas. Még nekem is iszonyat görcsöket okozott.
2017. dec. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!