Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya lennék, ha a két...

Rossz anya lennék, ha a két hónapos babám itthon hagynám és elmennék moziba? Várjak inkább még pár hónapot?

Figyelt kérdés
Anyukám tudna vigyázni rá, anyatejes, gondoltam szívnék le neki, de valószínűleg két etetés között megjárnánk. Már voltam távol tőle 2 órát is, mert lakásfelújítás volt és be kellett szereznem a dolgokat, de az nem szórakozás volt, így lehet lelkiismeret-furdalásom lenne. Ti mikor mentetek el először?
2017. dec. 24. 19:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
Várhatnál. Még tök kicsi. Eszembe se jutna ilyesmiért otthagyni ennyi idősen.
2017. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem ettől lesz valaki rossz anya. Sőt, attól sem lesz az senki, ha kéthetente elmegy másfél órára körmöt csináltatni, vagy havonta fodrászhoz hajat festetni.

Gondolom nem napi rendszerességgel fogsz moziba járni és nem is tök egyedül hagyod otthon.


Jó szórakozást!

2017. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Jó szórakozást! :)
2017. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Három és fél hónaposom van. Voltam már többször masszőrnél, mert egy katasztrófa a hátam, voltam vásárolni, fodrásznál, férjemmel színházban, étteremben, de együtt mentünk nézni új autót is. Őszintén szólva a gyerek le se tojta. Vígan elvolt valamelyik nagyival vagy az apjával. Mondjuk szerencsére nem hasfájós, semmi extra problémája nincsen.


Ha nem tudna nélkülözni, akkor nem mennék el, de így nem látok benne semmi rosszat. Már nincs tejem sajnos, ezért tápszeres, de amíg volt és elmentem valahová, előre lefejtem neki.


Így is majdnem minden időmet vele töltöm, a babám pedig nyugodt és mosolygós, egy hónapja fel sem ébred éjszaka.


Nem hinném, hogy emiatt rossz anya lennék. Azt sokkal rosszabnak tartom, mikor valaki a gyereke mellett siránkozik, hogy neki milyen szar az élete.


Ha a babád olyan, aki nem igényli annyira a jelenléted, akkor menj el. Szerintem jót fog tenni, mert úgysem lesz rá mindig lehetőséged.

2017. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Fodrászhoz mentem el ennyi idős korában, amikor kb 3 órát töltöttem távol.

Jó szórakozást!

2017. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Menj nyugodtan, ne legyen lelkifurdalásod!

Az enyém egy hónapos volt, amikor elmentem hajat vágatni, neki fel sem tűnt, mert végig aludt otthon(a férjem maradt vele otthon)

2017. dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy vagy rossz anya. Menj nyugodtan, neked is jár a kikapcs!
2017. dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
A babának is jo, ha kicsit kikapcsolodsz és jokedvüen, ujult erövel mész haza! Jo szorakozást!:)
2017. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is 3 hónapos volt mikor volt egy olyan 3 órás elfoglaltságom!Apukával volt,nem hiányolt,anyatej volt neki,elvoltak.

De mi is voltunk moziba,cirkuszba,uszodában Nélküle,és el van nélkülünk is :)

Mikor a hat hetes kontrollra mentem a dokihoz,Anyósom vigyázott rá,akkor 2,5 órát voltam oda,annyian voltak!

Szerintem is ,ha olyan baba aki el van mással,nyugodt szívvel rabizhatod arra akit megfelelő személynek tartasz!ha van valami akkor meg csorognek és kimész a moziból :)

2017. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem evett még sose cumisüvegből akkor nem hagynám így itt, de egyébként menj nyugodtan és érezd jól magad!
2017. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!