Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya lennék, ha a két...

Rossz anya lennék, ha a két hónapos babám itthon hagynám és elmennék moziba? Várjak inkább még pár hónapot?

Figyelt kérdés
Anyukám tudna vigyázni rá, anyatejes, gondoltam szívnék le neki, de valószínűleg két etetés között megjárnánk. Már voltam távol tőle 2 órát is, mert lakásfelújítás volt és be kellett szereznem a dolgokat, de az nem szórakozás volt, így lehet lelkiismeret-furdalásom lenne. Ti mikor mentetek el először?
2017. dec. 24. 19:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
7%

Nem hiszem hogy egy film fontosabb mint egy gyerek . Nem lehet ki birni?

Amikor a tv-ben is 10-20 filmet nyomnak naponta.

Én azt se értettem meg sose hogy elmennek bulizni a kis gyerekes szülők.

2017. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Tuti mennék de hagynék otthon tejet ha mégis éhes lenne. Jó szórakozást, ettől nem vagy rossz anya. Én 3 hónapos korában voltam moziban, apjával volt addig, nem volt semmi gond pedig vagy 4-5 órára el voltam. Mondjuk az én fiam tápszeres.
2017. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy látod: igen, van aki szerint igen.

De miért tetted fel a kérdést? Nem a gyakori közönségének kell megfelelned.

Vagy a szűk környezeted rosszalja?


Jó tanács: mindenképpen járd meg két etetés között, mert csöpögő/feszülő mellekkel nem szórakoztató moziban ülni (se mosdóban fejni, hogy enyhüljön). ;) És tény, pár hónap múlva kisebb eséllyel lenne ilyen gondod. A szoptatás előrehaladtával kevésbé jellemző a majd kidurranok érzés.


Én jóval később jutottam csak el moziba, de lélekben nem tudtam elszakadni, folyton a gyerek járt a fejemben, pedig nagyon vártam a filmet. Ez van

2017. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Anyukámnak volt az ötlete, hogy mozduljunk ki, nem épp a film a lényeg, de én túl korainak érzem, valószínűleg csak rá gondolnék közben. Kiváncsi voltam rá, hogy mások hogy voltak ezzel a dologgal.
2017. dec. 24. 21:56
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem hallgass a megérzéseire, ha szerinted korai ne menj még.

Én épp úgy jàrtam mint a 9-es, 6hetes kontrollra mentem időpontra, de akkora öskáosz volt a rendelőben (3 helyett egy orvos volt), hogy kb 3 óràt elvoltunk, a gyerek is anyós is én is síkidegek voltunk :(

Szórakozni ha jól emlékszem 5hós kora körül voltam este, miután elalud, és a hajnali etetésre mire felébredt otthon voltam. Anyukàm őrizte az àlmàt.

2017. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha van kedved mièrt ne mehetnèl el? Mièrt lennèl ettől rossz anya? Egyèbkènt tök fölösleges ilyen kèrdéseket feltenni. Mindig lesznek olyanok akik ezèrt rossz anyànak tartanak. De könyörgöm nem egèsz nap leszel tàvol... ha va segìtség mièrt ne kapcsolódhatna ki az anyuka? Mièrt kell belefàsulni vagy màrtìrkordni ès eljàtszani hogy megàll az élet ha anyuka kiteszi a làbàt fèlórára vagy az apja nen tud vigyàzni a gyerekre....Elàrulom egyèbkènt az ilyen ősanyàknak hogy apukàval kettesben sem árt programot csinàlni ès nőnek maradni...
2017. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Én is agyaltam ilyeneken annak idején,és most 2 gyerek után mondom, hogy ne gondolkodj! Ha felmerül benned az igény és meg tudod oldani, MENJ! A gyereknek semmi baja nem lesz, a te fejed meg kiszellőzik! Mindenki jól jár!
2017. dec. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Menj! :) kapcsolódj ki, jó helyen lesz anyukáddal!
2017. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%
Mi kisgyerekesek vagyunk es igenis van igenyunk csak ketten elmenni moziba, vagy vacsorazni stb.A gyerekek imadjak a nagyszuloket ( 4 es 2 evesek), miert ne hagyhatnank ott oket neha 2-3 orara.Az osanyak persze, hogy rossz anyanak fognak tartani ha nem szoptatsz 2 eves korig, ha nem kelsz 100-szor ejszaka mosolyogva es ha el mersz menni a ferjeddel moziba es nem csak a gyereked korul forog a vilag!Aztan az ilyenek nem ertik miert talalt mast a ferjuk mig ok csak a gyerekkel voltak elfoglalva.Te/ti ugy csinaljatok, ahogy nektek jo.Ha van ra igenyetek, menjetek!Ha meg korainak erzed, varj!
2017. dec. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Egy honapos koraban moziban voltunk, ket honapos koraban utcabalon, harom honapos koraban szulinapon.. aztan veget ert a nyar, es azota egyszer voltunk nelkule moziban, 23-an a Star Warsot neztuk. 7 honapos. Semmi hatrany nem erte sem ot, sem bennunket.
2017. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!