Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babával hogy telik...

7 hónapos babával hogy telik a napotok? Nem a babáé, a tiétek!

Figyelt kérdés
Mi 6-kor kelünk, 9-ig megfőzöm az ebédet, akkor van a tízórai. Kimegyünk a levegőre, kint alszik fél, egy órát, addig a kutyámmal játszok. Ebéd után alszik 2-ig, addig szintén a kutyámmal játszok. 2 után 6-ig játszunk. 6-kor vacsi, fürdés, addigra megjön apa, kicsit még játszanak és alvás 7-kor. Fél 7-tōl 8-ig elpakolok, rendet rakok, felmosok...nagytakarítás péntekenként van. Amúgy elég ez a reggel este 1, 1.5 óra rendrakás. 8-tól pihenés. 10-11-ig vagyunk fenn a férjemmel, 6-kor ébredünk. Nálatok?
2017. dec. 26. 11:46
 1/4 A kérdező kommentje:
60 m2 a ház, az egész telek amúgy 900 m2. De
2017. dec. 26. 11:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem igazán van napirendünk, egyszerűen, lányom 8-9 körül kel, reggelizik tápszert, aztán kb. 3 óránként etetem bébiétellel, napközben játszik a játszószönyegen, egyszer kiviszem sétálni. Este fütdetjük, 10-11 között szokott lefeküdni, velem együtt, nem mindig főzök, inkább rendeljük a kaját
2017. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én sem akartam napirendet, de magátòl kialakult így :)
2017. dec. 26. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én babám 2 óránként alszik 20 percet ami semmire sem elég.Az ő napiredje megvan, az enyém nincs.

Párom 4 műszakban dolgozik tehát vagy itthon van, vagy nincs, vagy az udvaron csinálja a dolgát.Van egy 11 éves lányom is ő szokott segíteni de 4ig suliban van szóval nem sokat.

Főzés takarítás mosás teljesen változó.Amikor hagyja babó csinálom, ha nem akkor nem.

2017. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!