Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babával mit lehet...

1 hónapos babával mit lehet csinálni, hogy lehetne lefoglalni?

Figyelt kérdés
Csörgő plüss nem érdekli még, az ágya felett forgó és zenélő pillangókra már néha ránéz, figyeli egy rövid ideig. A pihenőszékben csak pár percig van el, utána sírni kezd, az azon csüngő színes játékok sem érdeklik. Nem szeretném egész nap ölben tartani, ezért érdekel, hogy mivel lehetne egy ekkora babát lefoglalni.
2017. szept. 27. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Én kihajtós mesekönyvet raktam köré. A fiam azt szerette. Illetve ha magamra kötöttem hordozókendőben.. :)
2017. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem túl van terhelve, ekkora gyerek még a nap nagyobb részében alszik, ha megvan a kellöen nyugodt környezet.


Viszont ha nem tud eleget pihenni, akkor eljut arra a szintre, hogy folyamatosan nyügös és a fáradtságtól nem tud elaludni rendesen.

2017. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmivel, túl kicsi hozzá, esetleg kösd magadra hordozókendőben és akkor tudsz mellette mást is csinálni, csörgő 3-4 hónapos korától fogja érdekelni, talán a játszószőnyegen már két és fél hónaposan is nézelödik, de nem tudja megfogni a játékokat.
2017. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen a mi fiunk vagy aludt vagy az ölünkben, kezünkben volt. Nézz utána, hogy ekkora babák mennyit látnak.

Pl.:

[link]


Szerinted mennyire tudja lekötni bármi csüngő játék stb?


A mi fiunk sem volt a magában elnézegetős, ellevő baba. Így igazodtunk az igényeihez. Ahogy egyre nagyobb lett, úgy lett egyre érdekesebb minden neki, és úgy lett egyre kevesebbet ölben.

2017. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

SEMMIVEL!

EGy hónapos gyerek eszik, alszik, kakál... Viszont van gyerek aki csak kicsit és van gyerek aki nagyon igényli a testi közelséget.

A legrosszabb mikor tele rakják a babának az ágyát mindenféle cuccal...

2017. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá a negyedik trimeszterre.

Kösd magadra kendőben, akkor tudsz te is pihenni.

2017. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont ekkora volt a fiam, amikor egész nap a vállamon szuszizott. Sehol nem volt el.

Tartsad nyugodtan, vagy tedd kendőbe! Bazigyorsan és még annál is gyorsabban megnőnek, tartsd, szeresd amennyit csak lehet!!

2017. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom kinek milyen gyereke van de az enyémek ebben a korban még szinte csak ettek, tojtak, aludtak. Ha ébren voltak akkor a karomban vagy mellettem és "beszélgettem" velük, én voltam a játszótárs. A csörgő-világító kütyüket csak 3 hónapos koruk körül kapták meg.
2017. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Bocsi, de már az is fura, hogy megpróbálod.

Ajánlom a hordozást, sok babát nagyon megnyugtat.

Egy hós még nagyon kicsi. Rád van szüksége, de nagyon, nem lefoglalásra. Olvass utána a negyedik trimeszternek.

2017. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!