Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babával esküvőre,...

8 hónapos babával esküvőre, hogyan?

Figyelt kérdés

Bátyám esküszik és természetesen mi is ott leszünk, főleg, hogy én leszek a tanúja. Az esküvő 200 km-el arrébb lesz egy nagyvárosban. Igen ám, de addigra lesz egy 8 hónapos lányunk és az esküvői program így néz ki: fiúsház (északi pontja a városnak), lányosház (délnyugati), templom (közép), fogadalom megerősítése + lakodalom helyszín (keleti vége). 13:30-kor kezdődik az egész és 19:30-ig be sem lehet menni a lakodalom helyszínére. Nekünk kell majd keresztül autózni a városon, viszont a szállás pontosan a vacsora mellett lesz. Külső segítségre nem számíthatunk. A feleségemet egyedül nem engedném el autóval a lányunkkal egyedül, mert szinte még semmi rutinja sincs, így ha jönnek, akkor végig ott kell lenniük.


Jelenlegi állás szerint amikor a városba megérkezünk, akkor lerakom a feleségemet és a lányomat a szállásnál és majd a fogadalom megerősítésen találkoznánk. Ez viszont a bátyámnak nem tetszik.


Mit tennétek?


2017. nov. 1. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Mondjuk a feleséged anyjára nem lehetne hagyni és nem vinnétek? Vagy úgy érted, hogy egyáltalán nincs segítség ezen a téren?

Miért baj az a tesódnak, ha nem lesz ott a gyerek a templomban? Nem értem a konkrét problémát.

2017. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Egy ilyen esküvőn voltam, ugyanilyen forgatókönyvvel és szerintem jól gondolkodsz. Borzasztó fárasztó lesz ez mindenkinek, nemhogy egy babának.
2017. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Anyósom tőlünk 200 km-re lakik, míg az esküvő helyszíntől 350 km-re. Apóso még messzebb, így nem testálhatjuk rájuk.


A problémája az, hogy szeretné, ha ők is végig ott lennének.

2017. nov. 1. 20:28
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Én sem értem mi a problémája a tesódnak? Olyan fontos neki, hogy a feleséged és a gyerek ott legyen végig?
2017. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
85%

Bátyádnak nem tetszik, és? Gondolkozzon már el hogy még csak 8 hónapos a baba. Ha most lesz az esküvő még esélyes hogy megbetegedhet az időjárás és a bacik miatt.

Konkrétan ne haragudj de én nem is vinném el őket. Mai világban már fb live létezik nem kell egy kisbabát kitenni ilyennek.

2017. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Most esküdnek vagy megerősítik a régi esküvőkor tett fogadalmukat?

A feleséged a kislánnyal maradjon a fiús, vagy lányos háznál, amíg értük nem mégy. Ez megoldható akkor is, ha a háziak közül senki nem marad otthon. Legalább le tudja fektetni a kislányt.

2017. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A polgári esküvőn tett fogadalmat erősítik meg.


Tesómnak épp az nem tetszene, ha a feleségem és a gyerek ott maradnának valahol, mert ő úgy gondolta, végig velünk lesznek, és nem nagyon akart kifogásokat hallgatni.


Nem tudom, hogy egy 8 hónapos kislány mennyire bírná ezt a programot, de felnőtt szemmel is hosszúnak tűnik.

2017. nov. 1. 20:41
 8/20 A kérdező kommentje:
A lányosház és a lakodalom helyszíne a város két végén lesz. Egy oda út kb félóra, ami azt jelenti, hogy egy kanyar kb 1 óra. Ez biztosan nem férne bele.
2017. nov. 1. 20:43
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Utána meg majd az lesz a baja, hogy nyígott a gyerek miközben ő épp kamuházasságot kötött.
2017. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

sehogyan. és ha a tesódnak nem tetszik ti se menjetek..

azért egy 8 hónaos babáról beszélünk mégiscak.

2017. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!