Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elöfordul, hogy csináltok...

Elöfordul, hogy csináltok ételt a babának, vagy üvegeset adtok, megeszi és még kérne, de nincs több?

Figyelt kérdés
Ez olyan rossz érzés,hogy nem tudok többet adni. Ez éheztetés?
2010. jún. 3. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj valami mást. Éhezni pedig biztos nem éhezik.
2010. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Adj valami ízben hasonlót utána. Pl. spenótos pulyka után egy kis spenótos csirkét vagy ilyesmi.

Nekem szerencsére még van annyi tejcim, hogy jusson ebéd utánra is egy kicsi, ha nincs más megoldás.

De adhatsz neki valami fogára való desszertet is, nem tudom mennyi idős a baba, pl. túró rudi, vagy valami babapuding féleség, amiről tudod, hogy biztosan megenné.

Szerintem ez nem éheztetés, de hát gondolom pótolod a kaja igényét valamivel.

2010. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ugye azt tudod, ha megevett egy rendes adagot és enne még az csak max pár falat lenne? Ha úgy érzed eleget evett ne csinálj gondot belőle mert még annyit sem enne amit melegíteni érdemes nemhogy főzni. én már többször jártam így, hogy plusz egy kanál aztán semmi többet.
2010. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a 19:21esnek igaza van. Én is már számtalanszor jártam így és ilyenkor bontok egy üveg bébiételt. 10ből 9szer pár kanálnál többet nem eszik belőle.
2010. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizony nálunk előfordult már nem egyszer, hogy egyszerre 2 üveggel is bevágott a nagylegény 6 hónaposan és még tátogott, mert kért volna, de már nem mertem adni neki többet... :D

Nyugi, ha nincs, hát nincs, adj utána valami desszertet, ahogy előttem írták. Puding, túrórudi, vagy amit már eszik.

Én meg most azzal szenvedek, hogy legalább pár kanállal bele tudjak diktálni, mert 3 napja egyáltalán nem kell neki semmilyen főzi, se házi, se üveges. Jön a foga, és csak a kenyeret, vagy a tápszert fogadja el. :(

2010. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor desszertet adok, vagy kekszet.
2010. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miert nincs?nem tudsz venni neki?vagy nem értem.hát mondjuk rettenetesen sokba kerül ha bébiétellel eteted csak,ha olcso megoldas erdekel szerintem adj desszertet,persze ne bebidesszertetí(mármint boltit)hanem pudingot,tejberizst.nem irtad mennyi idös,bár ha eszi a kajat akkor biztos nagyobb már,én pl a tejberizst ugy csinalom hogy ledarálom a rizst és ugy fözöm meg a tejben,imádja,8 hos
2010. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én csináltam neki rizses gyümölcsöt,kb ennyit szokott enni belöle,mint amennyit csináltam,de most még evett volna,csak nincs itthon több gyümölcs. Csak natúr joghurt,de ahhoz is kell gyümölcs. Egyedül vagyok itthon,ilyen esöben meg nem szivesen vinném a babát a boltba. Szerintem se evett volna már sokat,de máskor majd figyelek,hogy mindig legyen itthon gyümi. Vacsira szopizott,szóval ez csak desszert volt.
2010. jún. 3. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!