Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A napirend miatt vagy a...

A napirend miatt vagy a nappali alvás mennyisége miatt nem alszik rendesen éjszaka?

Figyelt kérdés

7-8 között kel. 10-től délig alszik, 3/4 2-től 3-ig séta, közben szokott aludni fél-1 órát. 5-től alszik kb 6-negyed 7-ig. 8-kor fürdés, utána szopi és teszem (tenném) le aludni. Ha szerencsém van, elalszik, ha nem, akkor csak fél 11-11 felé.

Maximum 2 órát alszik(de van, hogy már fél óra múlva ébren van) , majd kel és cicivel alszik vissza, mivel éjszaka magamhoz veszem szoptatni. Az utóbbi időben az éjszaka közepén van 2-3 óra, amikor nem akar aludni. Ha elalszik, 2-2.5 óra múlva ébren van, de ekkor már sikerül visszaaltatni. Újra kb 2 óra, majd ébred, ez megy reggel 7-8-ig. Átlagosan 12-12.5 órát alszik naponta, 4.5 hónapos.

Sok tejem van, nem éhes. Nincs melege és nem is fázik, ezeket már kizártam. A foga még nem jön, bár már rágja az öklét 2 hónapos kora óta. Éjjel nem sírva ébred.


2018. jan. 4. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos teljesen rendben van az alvása, a tiéd meg egyre rosszabb lesz :) Még nem érzékeli, hogy éjjel van és aludni kellene. Ez a normális. Az a ritka baba akit leteszel este 9 kor és reggel 6 ig hangja sincs.
2018. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1es az enyém pont ilyen. Az enyém is 4,5 hós. 21kor leteszem és reggel 5:45 és 6:30 között kel valamikor. Ha felkelt eszik és egy fél óra múlva alszik még másfél órát(ezt én az esti alváshoz veszem). 11től alszik 13ig , 15kor 35percet 18kor is 35 percet. Utána pedig már csak 21kor.


Amúgy az hogy van tejed nem jelent semmit nekem is volt mégsem lakott jól. Úgyhogy pótolnom kellett...kiderült az is hogy nem bírja a tejem(azt mindig bukta vissza, a tápot nem)


A lényeg hogy szerintem az össz alvás idő jó. De én változtatnék a nappalokon valahogy.

2018. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én már azzal is megelégednék, ha este elaludna, és éjjel 2x ébredne enni és visszaaludna, majd reggel 7 körül kelne fel. Az, hogy egész éjszaka aludjon, csak álom egyelőre, nem vagyok telhetetlen. :-)
2018. jan. 4. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. Nekem kislányom 2 éves korig 2 óránként kelt. Azt hittem bedilizek! Kisfiam meg már 3 naposan is végig aludta az éjszakákat (nagy volt, 4,5 kg, nem kellett éjjel etetni). Sokféle gyerek van, de érdemes a megérzésedre hallgatva próbálkozni..
2018. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!