Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetôszékben ülés mikortól?

Etetôszékben ülés mikortól?

Figyelt kérdés
A fiam magától felült, de még csak kétszer. Berakhatom az etetôszékbe, vagy várjam meg, amíg stabilan ül?
2018. jan. 6. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én beleraktam pedig igazából nem is ül
2018. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem dönthető, akkor stabil üléstől igen. Valószínűleg innen csak pár hét, annyit tán kibírsz. Én csak 1 évesen rakhattam bele.
2018. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, szerintem kicsit túl van misztifikálva adolog, nekünk dönthető etetöszékünk van, igazából most azt sem tudom, hogy döntött helyzetben van-e, de szinte mindegy is, mert naponta kétszer van benne 5 percet, továbbá én ülve büfiztetem a babát, mert így javasolták, természetesen egyéb esetekben nem ül, babahordozoban van, ha megyünk valahova.
2018. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 7-8 hónaposan kezdtük el használni, de nem szerette. 1 éves kora óta van egy kis asztala meg széke, mint a bölcsiben.
2018. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én beletenném. Döntve amúgy sem jó, mert könnyen a torkára szaladhat a kaja.

Épp ezért javasolják inkább a pihenő széket etetéshez.


A fiam ölben stabilan ült amikor etetőszékhez szoktunk. A babakocsiban is mindig felhúzta magát. Napi pár perc volt az egész, nem okozott gondot. Azóta is szép egyenes a háta és a csípőjével sincs gond.

2018. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


9hónapos elmúlt, ölben stabilan ül. Eddig pihenôszékben evett ô is.

Megpróbáljuk, hogy tetszik-e neki egyáltalán. Ha nem, nem baj, majd késôbb.

2018. jan. 6. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!