Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hósom éjszaka felébred és...

17 hósom éjszaka felébred és nem bír vissza aludni 1-2 órán keresztül sír, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja csinálja ezt. Azelött kis víz vagy tejcsi után visszaaludt. Most bármit csinálunk vele sír. próbálnánk vigasztalni de akkor még jobban ordít. Már csak a rágó fogai hiányoznak, de én úgy láttam hogy még nem jönnek. Nappal egyébként semmi baja, édes aranyos tünemény kislány.

Másnak is volt ilyen? Mi lehet a baja?


2010. jún. 4. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg melege, vagy netán nem fázik. Az én fiam akkor kell fel, ha melege van.
2010. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Néztem azt is csak egy pléd van rajta, lehet hogy az is sok pizsomára?
2010. jún. 4. 14:56
 3/7 A kérdező kommentje:
ja, panel 23 fok éjszaka.
2010. jún. 4. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az én 20 hósom is ugyanezt csinálja néhány napja. És nem tudok rájönni mitől. Ráadásul délután se akar alduni mindig felkel és kinyitja az ajtót mikor leteszem.

Pedig soha semmi gondunk nem volt az alvással.

2010. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem hamar elmúlik ez a "hülyeségük" :)!
2010. jún. 4. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, lehet hogy sok, nálunk is 23 fog van és csak egy rugiban alszik a fiam, előtte meg adtam rá egy igazán vékony hálózsákot, mert a takarót állandóan lerúgta, és nem győztem szaladgálni át este. Mióta meg nincs hálózsak úgy alszik mint a bunda. Mondjuk az én fiam egyébként se szereti a meleget, és van hogy még az ablaka is bukón van éjfélig is. Próbáld ki, hogy ha nem takartd be hátha jobban fog aludni.
2010. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. jún. 6. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!