Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevállalnál egy babát 27...

Bevállalnál egy babát 27 évesen egy 5 éves kapcsolatban levelező egyetemi képzés mellett?

Figyelt kérdés
Férjemmel mindketten dolgozunk, én mellette a második diplomámat csinálom, levelezőn. A baba születése után dolgoznom nem kéne, az anyagiak megoldottak, van egy közös a lakásunk. Tulajdonképpen minden adott, és nagyon szeretnénk már babát. Viszont az egyetemet, amiből még 3 év van be szeretném fejezni, levelezőn.

2017. dec. 19. 13:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
mármint majd később persze dolgoznék, de a GYES alatt nem. Így értettem.
2017. dec. 19. 13:57
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

Én ezt csináltam, csak 25 évesen. Tervezett volt. Passziváltattam egy félévet és utána befejeztem (Corvinus) Jeles államvizsgával.

Aztán elkezdtem még egy szakot mikor visszamentem gyed után dolgozni.

Szóval számomra ebben semmi nincs, simán bevállalnám. Most itthon vagyok a másodikkal, mellette egy másik nyelvvizsgát készülök letenni.

2017. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de jó ezt olvasni!! :) köszi a választ,s sok sikert!
2017. dec. 19. 13:59
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem is értem ez miért kérdés, ha levelezőre jársz.
2017. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Rengetegen riogatnak, hogy tanulás mellett nem lehet babázni, és hogy nem lesz időm vele foglalkozni, meg hogy biztos a mamák nevelik majd fel. Én ezzel nem értek egyet az én esetemben, és kíváncsi voltam a véleményekre.
2017. dec. 19. 14:03
 6/21 anonim ***** válasza:
43%

Engem meg azzal riogattak, hogy béna vagyok és még bicajozni sem fogok tudni megtanulni, annyira esetlen gyerek voltam.

Most chopperem van és hétvégente vitorlázórepülök. Szóval hajrá ;)

35N

2017. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
lehet mire összejön befejezed a sulit
2017. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

"hogy nem lesz időm vele foglalkozni, meg hogy biztos a mamák nevelik majd fel"


Ez szörnyen hangzik, ne haragudj.

De ennek úgy kéne lennie, hogy max a tanulásra nem lesz időd, DE nem a gyerekre!

Amíg nem ő az első, ne vágj bele!


Lehet tanulni gyerek mellett, de az nem fer vele szemben ha őt passzolod le ezért.

Ha bevállalod, hogy a te alvásidőd bánja, ha a tanulásért éjszakázol, akkor hajrá.

2017. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ezzel riogatnak, de ez nem az én álláspontom...
2017. dec. 19. 14:14
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
1. vagyok, én az esti altatás utan és reggeli ébredés előtt tanultam, illetve amikor elvolt ha letettem magam mellé a játszòszőnyegre. Úgy mondtam fel a tételeket, mintha baromi érdekes mese lenne, játszva a hangommal :) :) 10 hónapos volt amikor kezdődtek a szòbelik.
2017. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!