Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok volt normál ágy is a...

Nálatok volt normál ágy is a babaszobában vagy csak kiságy?

Figyelt kérdés

Gondoltam veszünk egy kiságyat a babának és egy normális egyszemélyes ágyat os, hogy ha kell ott tudjak aludni.

Nagyon rossz ötlet és megszokja a baba? Csak akkor tervezek ott aludni, ha nagyon rosszul alszik és ezerszer kell kelni hozzá és a férjem sem tudná kipihenni magát ha állandóan felkelek mellőle.

Vagy ne vegyünk előre, hátha nyugis baba lesz és csak akkot vegyük meg ha mégsem?

Később persze az lenne majd az ő ágya, de nyilván az nagyon messze van.


2018. jan. 10. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy. Nem alszom itt, de éjjelente azon szopizott mindig fekve. Örülök, h van, de mondom, nem alvásra használom. 9hónapos most.
2018. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálunk egy egyszemélyes matrac van a földön. Azért praktikus mert ha nem kell akkor átviszem a máaik szobába így helyet sem foglal el a gyerekszobából.
2018. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálunk egy kinyitható kanapé van a gyerekszobában. Mert az a "vendégágy" is egyben.

De nagyon jó volt, éjszakai szoptatásnál, vagy amikor tényleg sokat kellett átmászkálni, ott aludtam.

2018. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi egy fotelt raktunk be, ami amúgy is tervben volt, csak annyit változtattunk, hogy fekvőfotelt vettünk, ággyá is alakíthatót. Nagyon kényelmes volt szoptatni is, de aludni is tökéletesen megfelelt, ha úgy hozta a szükség. Így a hellyel is spóroltunk. Azóta már nagyobb a kölök, rendes, egyszemélyes ágya van, de a fotelt imádja, oda szokott felkucorodni, ha könyveket lapozgat, illetve én is ott olvasok neki. Nővéreméknél egy kisebb kanapé volt a gyerekszobában, amit ki lehetett nyitni, ha kellett. Én a fotelágyra esküszöm, örök darab, máig olyan így 8 évesen, mint újkorában, igaz nem volt épp két fillér (már ha olyat akar az ember, amin hosszasabban ülni és aludni is kényelmes).
2018. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt, sőt a mai napig van egy matrac az ágya alatt, pedig már 4,5 éves a lurkó.


Nyűgösebb éjszakákon, betegség alatt nagyon jól jön.

2018. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt/van egy egyszemélyes felnőtt ágy. Jó volt szoptatni, altatásra, betegség idejére. 2 éves kora óta pedig azon alszik.
2018. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, volt egy kinyitható kanapé. Éjjeli szoptatáskor életet mentett, illetve egy idő után együttalvósak lettünk, és így kényelmes volt.
2018. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az éjszakai szoptatáshoz, fájós pocak simogatásához nagyon jól jön egy külön fekhely a babaszobában. Az, hogy milyen formában (felnőtt szóló ágy, matrac, kanapé, fotelágy) legyen a ti döntésetek, a ti ízlésetek. De nagyon praktikus!

A hasfájós sírós baba gyakran az anyai vagy apai mellkason a szülő szívverését hallgatva nyugszik meg. Milyen sokat ücsörögtem (félig ülő, félig fekvő pózban) a gyerekszobában a kanapén, miközben a hasfájós kisfiam a mellkasomon pihegett? Amint megmozdultam, fölsírt😊húúú, de nagyon fárasztó volt, viszont milyen kedves, meghitt emlék!

2018. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kinyithato kanape van, de most meg itt alszunk vele, amig mozgalmas az eleje.
2018. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak kanape van.
2018. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!