Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok volt normál ágy is a...

Nálatok volt normál ágy is a babaszobában vagy csak kiságy?

Figyelt kérdés

Gondoltam veszünk egy kiságyat a babának és egy normális egyszemélyes ágyat os, hogy ha kell ott tudjak aludni.

Nagyon rossz ötlet és megszokja a baba? Csak akkor tervezek ott aludni, ha nagyon rosszul alszik és ezerszer kell kelni hozzá és a férjem sem tudná kipihenni magát ha állandóan felkelek mellőle.

Vagy ne vegyünk előre, hátha nyugis baba lesz és csak akkot vegyük meg ha mégsem?

Később persze az lenne majd az ő ágya, de nyilván az nagyon messze van.


2018. jan. 10. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyéknél sincs, csak a kiságyak. 6 hónapos korig velünk aludtak egy szobában, de külön ágyban. Mind a kettő párhetesen már átaludta az éjszakát, a fogak sem viselték meg őket, így nekünk nem volt rá szükség.
2018. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy kinyitható kanapét vettünk oda.
2018. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Születése ota vele alszom a gyerekszobában, egy rendes felnőtt heverőn. Este férjemmel a hálóban alszunk el, de ha éjjel felébred a gyerköc akkor megyek át hozzá és már ott alszom reggelug,mert elég sokszor kel. Mostmár kisteso is van, neki is ott a,kiságya,ugyh két kiságy+heverö a felállás:)
2018. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nalunk forditva volt, kisagyat nem kellett volna venni... Tudom, itt sokan kulonalvas-partiak, de megneznem, hogyan kiviteleztek volna az en gyerekemmel, aki ahogy kulon raktam 5-20 percen belul ebredt. Nem tudhatod, a tied milyen lesz. En azota utanaolvastam az elonyoknek-hatranyoknak a kulonalvas vs. egyuttalvasrol, ez segitett. [link]

Szoval nalunk forditva volt, kisagyra nem lett volna szukseg. A racsosat egyebkent sosem szerette, egy utazoagya lett kb. feleves koraban, de azt sem hasznalja.

2018. jan. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!