Nagy hajú baba?

Figyelt kérdés
Lassan 10 hónapos kislányomnak nagyon szép hosszú haja van. Csak az a baj hogy elöl a szemébe lóg.Sajnos semmit nem tűr meg a hajában. Se gumit se csatot se hajpántot.Mit kezdhetnék vele a levégáson kívül?
2018. jan. 11. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Minden épeszü ember levágná, márcsak azért is, mert így tönkremegy a szeme!
2018. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

De most komolyan,mit vársz egy ilyen kérdésre?

Eltűzni nem engedi,levágni te nem akarod..

Ezt meg én nem ajánlom:


[link]

2018. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi a gond a frufruval? Hosszú is marad és a szemébe se lóg bele.
2018. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

2., csúcs vagy :) :)


Én is a frufrut ajánlom.

2018. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Épeszünek tartom magam és én sem szeretném hogy elromoljon a szeme!

De most komolyan olyan embertől szerettem volna választ kapni aki esetleg járt ilyen cipőben és tud ajánlani olyan módszert(gumi,csat) amit nem tud a lelkem kiszedni a hajából.

De úgy látom hogy frufru igazítás lesz.

Köszönöm!

2018. jan. 11. 15:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Szilikongumit is próbáltál? Az nem húzza a haját, elég szorosra lehet és nem lehet olyan gyorsan kikapni.
2018. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

2 éves a kislányom és akkora hajjal született, hogy a most 4 éveseknek sincs még annyi, mint neki anno. :)

Ő sem tűri a hajában sem a hajgumit, szilikonos gumit sem, hajcsatot sem, semmit. Én is növeszteni akartam neki elől, de kiszedte a csatot és ezért a szemébe lógott. Inkább levágtam neki, minthogy a szemét elrontsa. Ugyanolyan kis tüneményes, mint frufru nélkül. Hátul már a vállától is lentebb ér, ott is vágtam már, de most növeljük.

Mindenképpen vágd le neki és majd ha nagyobb lesz a babád megnövelitek neki.

Én éppen most vágtam lejjebb a frufruját. :D :)))

Sok sikert!

2018. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem kifejteni, hogy a szilikonos gumit valóban nehezebb kivennie, de nekem a lányunk addig húzta felfelé, míg ki nem jött a hajából. Jött vele a haja is, ahogy érte, így lemondunk arról is. :)
2018. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm szépen a választ.Meggyőzött a válaszod normális stílusa. Megyünk a fodrászhoz.

Kedves utolsó előtti köszönöm a tippet de sajnos már egy hajgumit sikerült lenyelni(ami ugyan a pelusba kijött) így inkább nem kísérletezünk.:-) :-) :-) :-)

2018. jan. 11. 20:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Én mindig vágom neki a frufrut, fodrászhoz fölösleges ezért menni. Nekem is frufrum van, magamnak is én vágom. Hátul meg hagyom persze, hagy nőjön.

Az én lányom holnap lesz 1 éves.

2018. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!