Nagy hajú baba?

Figyelt kérdés
Lassan 10 hónapos kislányomnak nagyon szép hosszú haja van. Csak az a baj hogy elöl a szemébe lóg.Sajnos semmit nem tűr meg a hajában. Se gumit se csatot se hajpántot.Mit kezdhetnék vele a levégáson kívül?
2018. jan. 11. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! 7-es 8-as vok. Örülök, hogy segíthettem. :) Az utolsó válaszolónak viszont annyiban igaza van, hogy nem muszáj elvinni fodrászhoz a kicsit. Az én lányom pl. sosem ült meg egy helyben és attól is féltem, hogy hogy fog reagálni egy idegenre (fodrászt ugye nem ismeri), ha elkezd ott nyúlkálni előtte. Ezért úgy oldottam meg, hogy amikor aludt levágtam neki ahogy tudtam. Ahogy felkelt, leültettem a szőnyegre és a kezébe adtam valamit, hogy foglalja el magát. Én addig vágtam a haját. Majd csörögtem zörögtem, hogy közben rám is nézzen. Ekkor láttam, hogy hogy is alakul az a frufru. :D A végeredmény pedig meglepően jó lett. (Volt persze hullámos is :D, de azt is meg tudtam mindig igazítani, ja és nem volt sosem homlok középig érő frufruja sem :D ) Azóta is én vágom. Már 2 éves és jobban bírja, nem izeg mozog és hallgat arra, hogy nézzen fel és csukja be a szemét.

Vagy volt olyan is, hogy papa az ölébe ültette, mama lekötötte a figyelmét egy játékkal én meg eközben vágtam a haját. (Sűrű frufrut képzelj el, szóval nemcsak némi haja van.)

Fodrásszal is megpróbálhatod, de ha nyugisabb a babád akkor lehet te is megtudod oldani. Ez csak egy ötlet volt.

Jó fodrászkodást, akár fodrász akár te vágod majd! :)

2018. jan. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7-8 és 10

Köszönöm szépen de egyenlőre megpróbálom a fodrászt! :-) :-) :-)

10. Kislányodnak nagyon boldog szülinapot kívánok erőben egészségben.

2018. jan. 12. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!