Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg köteles vagyok beenged...

Tényleg köteles vagyok beengedni a védőnőt?

Figyelt kérdés
Járok tanácsadásra a gyerekorvosunkhoz,aki nem a körzeti,mert az egy sintér.Ennek ellenére a területi védőnő állandóan hívogat,hogy látni szeretné a gyereket.A férjem kijelentette,hogy ha Ő itthon van nem jöhet be a lakásba!Amúgy szörnyű egy nő!Mindenki utálja!

2018. jan. 11. 16:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Bizony nem lehet már lemondani 2017-től, ha jól tudom.

Nekem csak púp a hátamon, mert nem tud újat mondani, de pont az ilyen gyerek éheztetők miatt fontos, hogy minden családhoz kijárjanak.

2018. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Màr nem lehet lemondani,szigorodott a rendszer.

Lehet szerencsés vagyok,de nekem mindegyik normàlis volt,pedig hàrom volt eddig.

2018. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1. lemondani lemondhatod, de akkor a gyermekvédelem fog a nyakatokra járni hivatalból

2. ha nem engeded be, te döntésed, de a második ilyennél kihívja rátok a gyermekvédelmet

3. a védőnői rendszerrel nincs ba, csak a sok hülye link "védőnővel", aki szarik a munkájára - sajnos szakmabeliként túl sok nem pályára valóval találkozom :(

2018. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok... okés, ez most nekem új.


Amióta otthon vagyok a gyerekkel, nem követem a változásokat :D

2018. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!