Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír 3 hós babám? A...

Miért sír 3 hós babám? A többi lent!

Figyelt kérdés
Kb. két hete kezdte el, hogy ha idegen helyen(pl. bevásárló központ, áruház) szeretném pelenkázni amint leteszem a pelenkázóra éktelen sírásba kezd! Eddig ez nem volt gond pedig sokat megyünk! Itthon sosem sír pelenkázás közben! Szerintetek mi lehet a baj? Köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 14. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Te kéthete 3-4 órákat töltesz a bevásárlóközpontban, hogy mindig ott kell pelenkázni?
2018. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha rögtön etetés után indulunk vásárolni legyen az tesco vagy auchan mindegy, akkor is minimum egy etetés bele esik a bevásárlásba! Olyankor mindig cserélek neki pelust! Így igen muszály vagyok ott pelenkázni, de nem értem ez miért lenne gond! Sajnos nem tudom megoldani a vásárlást 2,5 óra alatt oda vissza úttal, hogy tutira haza érjünk a következő etetésig!
2018. jan. 14. 14:54
 3/8 A kérdező kommentje:
A bevásárlás nem napi szintű, heti 1-2 alkalomról van szó!
2018. jan. 14. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
3 hos babarol beszelunk. Az lenne a csoda, ha nem sirna okkal-ok nelkul. Komolyan mi a fenere szamitanak itt egyesek amikor gyereket vallalnak.
2018. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy egy három hós baba sokat sírhat! Bér szerencsére az én gyerekem nem ilyen, pont ezért szeretnék rájönni az okára mi lehet most a baj, amikor eddig ilyet nem csinált! Gondolom amikor a te gyereked sírt hagytad had sírjon és nem is gondolkodtál az okán mi lehet a baj! Én úgy gondolom egy sírásnak, föleg ha nagyon nagy sírásról van szó oka van és szeretnék rájönni, hogy tudjak neki segíteni! Nem értem ez miért baj!?
2018. jan. 14. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne valodi ok es valodi megoldas, akkor nem lennenek siro csecsemok. Majd a 2.at talan lazabban veszed.
2018. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úristen, előttem szóló! Már hogy ne lenne oka. Azért sír a baba mert oka van rá. Mint írta is a kérdező, az egyèbként nem sírós babája pont pelenkázásnál, pont idegen helyen kezd el sírni. Ennek oka van. Kedves ķerdező! Lehet, hogy nincs olyan jó idő az idegen pelenkázóban, mint nálatok otthon és amikor kicsomagolod a babát akkor hirtelen elkezd fázni. Gondolom szoktál alá tenni valami puhát, nem a sima fa pelenkázólapon cseréled. Próbáld meg, hogy egy olyan játékát, amit szeret, vidd magatokkal és már pelenkázás előtt add oda neki. ☺ le fogja kötni
2018. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm a válaszod! Ezek szerint nem èn paráztam túl a dolgot, természetesen teszek alá egy puha össze hajtható alátétet és egy nedvszívó egyszerhasználatost is a balesetek miatt! Ezt a játékos praktikát kiprobálom köszönöm! ☺️
2018. jan. 16. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!