Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viszem a 7hónapos gyerekemet...

Viszem a 7hónapos gyerekemet tornára. Mivel lehetne lekötni, hogy egy helyben maradjon és ne járja be az egész termet?

Figyelt kérdés

Csak én fogok tornázni, de babát lehet vinni, kisbabás anyukáknak lett kialakítva az óra, de nincs járóka. Kúszik és folyton megy és megy, felfedez(ez persze itthon mem probléma ilyenek a kicsik, de az órán balesetveszélyes, ha más lába alá bekúszik, persze nem fogom hagyni)Nekem noncs ötletem, mivel bírhatnám rá hogy mellettem játsszon egyhelyben. Nektek van ötletetek? Táblagép és mobiltelefonnal lekötés nem jöhet szóba. Aerobik szerű lesz egyébként. Az nem jöhet szóba hogy nem viszem, sajnos nincs segítségem, és nekem is jól esne egy kis mozgás.

Köszi előre is!


2018. jan. 15. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Bocsi, nem leszek segítség, de eszembe nem jutna így elvinni magammal. Csak bosszúságot fog okozni, mivel nem fog egy helyben maradni és te nem fogsz tudni a mozgásra koncentrálni.


Én otthon kezdtem el edzeni mikor már nem szoptattam, szuper HIIT videók vannak neten, fájlmegosztókon, így fogytam le és még pénzbe se került.

Baba be a rácsos ágyba alvásidőben és mehet a torna. De volt olyan is, mikor ébren volt a lányom és végignézte az ágyból ahogy izzadok :)

2018. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Amikor ilyen tzornára jártam, úgy volt kialakítva a helyiség, hogy bababiztos legyen. Szivacsok, labdák, kerikák, stb, és a gyerekek szabadon kúsztak-másztak körülöttünk.

Illetve volt olyan gyakorlat, ahol kifejezetten a gyereket használtuk pl súlynak :) kisbabás anyukáknak tartandó tornán ez is bele van kalkulálva.

És még szóba jöhet az is, hogy magadra kötöd hátibabaként, és együtt mozogtok.

2018. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindkettotoknek! Annyira jo otleteket kaptam! Van csatosom, fel tudom kotni a hatamra szereti is, akkor elviszem. Es masodik amikor te jartal ilyenre a babak nem kusztak be mas anyukak laba ala? En csak ettol felek. De az oktato azt irja hogy “az ora alatt a babak szabadon kozlekedhetnek a teremben”
2018. jan. 15. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

de bemásztak. És pont ugyanúgy vigyáztunk a más gyerekére is, mint a sajátunkra.

Azért mert nem az enyém, még nem lépek rá ;)

2018. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam ilyen tornára, mindenki gyereke mászott össze-vissza, nem okozott ez gondot, mindenki odafigyelt és vigyázott rájuk. Abszolút nem volt elvárás, hogy egy helyben maradjanak a gyerekek, szerintem ez alap olyan tornán, ahová vihetők babák is.
2018. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyenen. De ott ez temészetes, hogy a babák mennek mindenfelé. Biztos lehetsz abban, hogy nem fog másokat zavarni, mert ők is ennek tudatában mennek oda, hogy ez egy babás torna. Ki kell próbálni.
2018. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!