Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az is ér valamit, ha egy baba...

Az is ér valamit, ha egy baba csak 2 hónapos koráig kap anyatejet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Persze! Az első időszak is nagyon fontos az immunrendszer fejlődésének.
2018. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Az eleje a legfontosabb, de az anyatejnek minden cseppje kincs. Dokin keresztül lehet kérni donor tejet is, ha neked nincs.
2018. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2018. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy ki pontot lefelé, de az vegye a bátorságot és írásban is fejezze ki magát...


Köszönöm! Nagyon rosszul érzem magam! Harmadik gyermekem és az istenért sem akar több tej termelődni! Hiába a napi 6x mellretétel, 3l viz, nem stresszes az életem, a babám is nyugodt jó alvó. Nem értem hogy másoknak hogyan tud ömleni!!

2018. jan. 19. 18:15
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Az is "ér valamit", ha csak a kolosztrumot kapta. Persze, minél tovább kap anyatejet, annál jobb. De ha nem lesz több, akkor nem lesz több.

Nálam is ez volt a két császár után. Negyede tejem lett, mint természetes szülés után. :(

Fejtem, szoptattam, egy vagyont költöttem csodaszerekre. Semmi.

Aztán úgy döntöttem, hogy tojok bele. :)

Kap utána tápszert, ha elapad, akkor elapad. Szerencsére nem lett cumizavaros, és esti meg a két nappali alváshoz nagyon szorgalmasan cumizott is rajtam. Így végül egy éves korig tudtam szoptatni úgy, hogy mellette pótoltam tápszerrel aztán hozzátápláltunk.

2018. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém egy percig se kapott, szülés után másnap kezdték a kemómat. Első napon kapott az újszülöttön női tejet, ennyi, utána tápszert. 97-ben született, három hónapos korától főzeléket, gyümölcslevet 4 hetesen, pépet hat hetesen.

21 éves, 12 év alatt pár napos náthánál nagyobb betegsége nem volt, tesóktól nem kapta el a bárányhimlőt sem. A legegészségesebb gyerkőcöm vlt mindig.

2018. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Görögszéna magot próbáld. Leforrázok kb. 1 evőkanálnyit, pár percig ázik és utána iható is. Fél nap után érzem, hogy már több lett. Mind a két gyereknél működött.
2018. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Gyógynövény boltban kapható gondolom..?
2018. jan. 20. 08:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gyógyszertárban is vagy az internetpatikan.
2018. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lactinatált probáltad? Nekem a második gyermekemnél alig volt tejem. Pedig az elsővel szo szerint ömlött. Ettöl a kapszulátol lett annyi, h 6 honapos koráig anyatejes tudott lenni. Én sokat idegeskedtem és enni sem ettem ugy ahogy kelett volna. De ez a kapszula nekem bevált .patikában tudsz venni.
2018. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!