Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben hoztátok/hozzátok haza...

Miben hoztátok/hozzátok haza februári babátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Február közepén születik kisfiúnk, a következő összeállításra gondoltam:

- harisnya

- hosszúújjú body

- vastagabb hosszúújjú rugi

- téli csuklyás overàl

- vastag sapi

- pléd

Szetintetek a rugi fölé/alá adjak még valami pulcsit, vagy kocsikabátot? Bár a kabáttal szerintem már nem tudnám ráadni az overált.. egyébként 6-10 fok körüli idő lesz, amilyen a napokban is ha minden igaz, autóval 5 percre lakunk a kórháztól!


2018. jan. 30. 04:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Én harisnya nélkül készülök, a többi ugyanaz.
2018. jan. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem kell rá szerintem még kocsikabát vagy pulcsi
2018. jan. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ujjú body,rugi,overal,pléd,sapi.

Autóval mentünk haza és hideg szeles idő volt.nem kell tuloltoztetni!

2018. jan. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Túlzás. A harisnya ráadásul nyomhatja a ködökcsonkot. Lányomra 3 hónapos koráig nem adhattam se nadrágot, se harisnyát, mert fájt neki.

Body, vékony pamut rugi (legjobb a bőrének, a plüss irritálhat), overál, sapka és ennyi, ha plusz 5-10 lesz. Ha mínusz, akkor jól jön a takaró.

2018. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Március 5-én hoztuk haza, hasonló idő volt, és nagyon szeles.

Egy vékony sapi és egy vastag, egy kis átmeneti overál (az a kívül plüss szőrös, belül pamut béléssel) hosszú ujjú body, zokni, és egy plüss rugi. A hordozóhoz van esővédő és lábzsák.

A kocsiban ment a fűtés, ott levettem róla a vastag sapit, a lábzsákot, kicipzáraztam az overált. Többször néztem, hogy nincs-e melege, vagy nem fázik. A kocsiban a fűtés hazafelé már nem ment, mert 20 fokban így beöltöztetve leizzad. 20 perc az út.

Még a kocsiban cipzár fel, sapi vissza, lábzsák szintén, és mentünk be a házba.

2018. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hosszuujju body+rovidujju rugi+sapka+overal. A babakra egy reteggel kell csak tobb ahhoz kepest, amennyit magadra felvennel, amikor nem mozogsz eppen.
2018. jan. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Jó ha tudod , hogy ilyenkor még nem tudják szabályozni a hőháztartást tehát ha túlöltözteted, a meghalhat, mert megfullad a melegben. Ez későbbre is igaz. A túlöltöztetés sokkal veszélyesebb , mint ha nem adsz rá elég ruhát. Egy újszülöttet eleve miért kínzol harisnyával, nem bírom felfogni. Rövidujjú body, rugdalózó, overall. BŐVEN elég egy 5 perces autóútra!
2018. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fölösleges ennyi ruha, pont emiatt fog megfázni, mert szétizzadja majd magát... Hosszú ujjú body+ujjatlan rugi+overál+sapka bőven elég. 😊
2018. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a harisnya tök fölösleges. Ha vastag a rugi akkor ujjatlan body is elèg alà. Overàl ok. A plèdet majd meglàtjátok de szerintem az sem kell ha a fűtött autòba viszitek.
2018. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!