Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császár után meddig kell bent...

Császár után meddig kell bent maradni a kórházban?

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
72 óra, ha a baba és az anyuka is rendben van. Az anyuka saját felelősségre előbb is távozhat, de a babát előbb nem adják ki. (Nyilván ilyen amúgy nem nagyon van.)
2018. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem biztos, hogy minden kórházban ugyanannyit. Engem egy csütörtöki napon császároztak és hétfőn jöhettünk haza.

Ha láztalan leszel, a seb rendben, nincsen brutális fejfájásod spinál után, nem romlik sokat a vérképed műtét után, volt székleted, meg nem is emlékszem már, hogy még milyen "feltételeket" mondtak, szóval minden oké a babával is és veled is, akkor 3-4 nap.

2018. febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Engem csütörtök délután császároztak, szombat délben már otthon voltunk.
2018. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Győrben minimum 5 nap volt.
2018. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Péntek reggel műtöttek, durván mekóniumos magzatvízzel, mindketten antibiotikumot kaptunk. Hétfőn este megbeszéltem a viziten a dokimmal, hogy köszöntem, elég volt. Kicsit húzta a száját, de hazaengedett, 2 napi adag antibioval (a babának akkor már nem kellet). :)
2018. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
A Honvéd kórházban is 72 óra a protokoll.
2018. febr. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
En mindharommal 3.napon jottem haza.szinten Győr,szoval ez orvos fuggo inkabb.
2018. febr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Kedd reggel császároztak és szombaton jöttünk haza.
2018. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem orvos függő is.

Az enyém azt mondta nem mond napot ,mert bármi közbe jöhet. Besárgulhat a kicsi vagy miattam is előfordulhat ,h kesőbb enged haza. De előbb is hazaengedhet, ha szépen gyógyulok és a kicsi is rendben van.

Minden szepen alakult negyedik napon jottunk haza

2018. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
János kh Bp. A doki azt mondta 4 napra készüljek. De már a 3 nap délelőtt hazamehettünk 😊
2018. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!