Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesem csak tápszert...

Másfél évesem csak tápszert eszik egész nap, mellé pár falat valamit. Éjjel is ébred általában, akkor is csak tápszerrel alszik vissza, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltak jobb időszakol, amikor csak reggel este itta, de ez màr azért sok. És ha nem adok neki, akkor nem eszik mást.

#1.5 éves #Csak tápszert eszik
2018. febr. 8. 10:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a kisebbik lányom. Minden étkezés után még evett tápszert. Éjjel is teljes adagot. Nappal csak 120 ml/ étkezés. Pl tízórai fél joghurt (adtam volna többet is, de nem kellett), majd tápi. Pár falat vacsi, majd tápi. Nekem azt mondta a védőnő, hogy adjam neki, ha kéri.
2018. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kicsit lenyugodtam, mert ha feszült vagyok, megérzi. Mindegy, nem érdekel már, úgysem fog tápszert inni az érettségin.
2018. febr. 8. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!