Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik 25 alatt szültek...

Anyukák akik 25 alatt szültek vagy terveznek kisbabát! Hogyan boldogultok?

Figyelt kérdés

Miért akartok fiatalabban kisbabát?

Hova, "mire" szültetek, hogyan volt meg minden?


2018. febr. 9. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Én is jól kerestem és a férjem is a babatervezés előtt már 2 évvel, így volt 2 autó, félretett pénz. Már házat akartunk venni, csak nem találtuk az igazit. Így marad az albiban. Fél éves volt mire találtunk megfelelő házat. Egy kevés céges hitelt vettünk fel ( kamat mentes). Így bár nem a születésére volt meg "mindenünk" de nem bánom h nem kapkodtuk el
2018. febr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
25 voltam mikor az elsö született, párom 26. Mindketen 18 éves korunk ota dolgozunk,mellette föiskolát végeztünk. Az elsö gyerek még albérletbe született, de kocsink már akkor is volt. Késöbb tudtunk venni saját lakást hitellel, de ugyanannyiba kerül mint az albérlet, csak igy már a sajátunkat fizetjük. Azota lett még egy gyerek és nagyobb kocsi:) évi 3-4 hosszu hétvégét nyaralunk belföldön,emellett megtakaritásaink is vannak. Aki okosan él és tudatosan tervez, annak nem jelent semmilyen hátrányt ha fiatalon lesz szülö:)
2018. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23 éves voltam, a férjem 27, amikor megszületett a kisfiunk. Jelenleg 30-34 évesek vagyunk. Nem volt sem saját házunk, sem saját autónk, viszont volt félretett pénzünk. Azóta van saját autónk, és saját házunk is ha lenne megfelelő, akkor nagyon minimális hitel felvétele mellett tudnánk venni. De még kicsit várni kell arra, amit kinéztünk, addig is még spórolunk. Soha nem volt gond a magunk és a fiunk eltartása, mivel mindketten dolgozunk, jól is keresünk.
2018. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20vagyok, ketto van
2018. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12# 25evesen mar nem igazan szamitasz fiatal szulonek, mar bocs, azok a 20alattiak.. 😅
2018. febr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!