Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik 25 alatt szültek...

Anyukák akik 25 alatt szültek vagy terveznek kisbabát! Hogyan boldogultok?

Figyelt kérdés

Miért akartok fiatalabban kisbabát?

Hova, "mire" szültetek, hogyan volt meg minden?


2018. febr. 9. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Ugy van meg minden ,hogy nem Magyarországon vállalunk gyereket mert ott hiába is kerestünk „jól” nem.jutottunk előre..Párom közelebb van a 30hoz mint a 20 hoz így nem is toltuk volna még vagy 10 évig a gyerekvállalást mire otthon minden meglett volna .
2018. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Én 25 vagyok, most tervezzük. Van autó és saját ház, utóbbinál hitel is, de jól megvagyunk. Vágyunk már rá, és mivel két gyereket szeretnénk úgy döntöttünk belevágunk. Szeretnénk majd még élni, mikor mi még fiatalok leszünk, de a gyerekeink már nagyok 😊 7 hónapja próbálkozunk.
2018. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Év végén leszek 25 éves és màrciusban szülöm a harmadik gyerekünket. Férjem 38 éves. Elsőt 20 évesen szültem 22 voltam mikor megszületett a második. Autóm volt házat most épülünk. Én is dolgoztam gyerekvállalás előtt 2 évet.
2018. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

23 évesen szültem a 26 éves férjemnek. Van saját lakás, amit akkor vett a férjem amikor nagyon lementek az árak, 4 millió sem volt. Van egy autónk is,

Az ő fizetésére(mérnők) és az én 80ezres gyedemre szültem.

Azért akartunk fiatalon gyereket mert mindkettőnk szülei idősen vállaltak. Nem bántuk meg örülünk neki, szeretjük!

Használtan vettünk mindent, megvehettük volna az újat, de házra gyűjtünk.(nem 3 gyerekes csok)

2 év múlva szeretnénk még egyet.

2018. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

22 vagyok

Nemsokára szülök, párom 28

Kulfoldrol szerencsesen tudtunk hazahozni penzt, hitel nincs. Auto es haz van, itthon amugy méhészkedünk , van 120család méhünk. Tavaly 72 volt, azok hoztak tisztán tobb mint 2 milliót mellette en dolgoztam egy hotelben , jo fizetes volt (veszelyeztetett vagyok elkellett jonnom)

Parom erdeszetben dolgozik apukamnak szezonban, napi 10ezret keres 5-6napban egy héten.

Szval erre. De sajnos igy csak gyest kapok majd.meg családit :/

Viszont azt érzem így sem a semmire szülök.

En 20evesen azt mondtam paromnak h nég 5 évig ne is beszeljunk babáról. Aztán 21 évesen én hoztam fel. Vágytam/ok rá:)

2018. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Államvizsga után másfél évvel szültem. Végig dolgoztam a terhességem alatt, legalábbis 36 hetet. Nem kapok rossz gyedet, a férjemnek is nagyon jó a fizetése. Házat építettünk, még nem költöztünk be. A házasságunk előtt is Anyósomék telkén az övék mögött lévő egy szobás házat tettük rendbe magunknak. Itt csak egy szoba, konyha, fürdő van. Autónk mindkettőnknek van, én a férjem előző autóját örököltem meg. Jó anyagi körülmények között élünk, évente 2 hetet nyaralunk és 2-3szor megyünk wellness hétvégére. A boltban nem kell megnéznem mi mennyibe kerül, amit akarok azt megveszem. A gyermekünket maximálusan ellátjuk, vele kapcsolatban sem kellett segítséget kérnem (a gyerekek a szakmám). Van életbiztosításunk és megtakarításunk. Nyugodt, békés életünk van, meg van mindenünk ami az élethez szükséges. Nem vagyunk gazdagok, de panaszra sincs okunk. Én 25 vagyok, a férjem 29.
2018. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
25 evesen szultem, kulfoldon. Volt mogottem negy ev munkaviszony, alberletbe lakunk, a pesti lakast is fenttartjuk, mert megyunk haza nyaron, jovore veszunk hazat. Autora nincs szuksegunk. Nincs aki tamogasson, mindent magunknak teremtunk meg.
2018. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
7-es vagyok, azert vallaltunk, mert minden adott volt, es mar csak ez hianyzott az eletunkbol. Akkor meg nem tudtuk, hogy hazamegyunk, de mindig van egy csomk tervunk, erre is szamitottunk.
2018. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
25 voltam mikor terhes lettem, saját lakás (ill hiteles, de csak 3 év volt vissza - 5re vettük fel a hitelt) illetve autó, házasság. Azóta vettünk még egy autót. Én 120 körül kapok, férjem viszont a tripláját (akkor, azóta ez több lett). Nagy szerencséje volt, felvették a gyakorlati helyére, de meg is dolgozik érte. Ja, és kisváros, nem pest.
2018. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

24 évesen szültem.Úgy gondoltam ez teljesen normális kor a gyerekvállalásra.Az orvosom és a védőnő is megerősített ebben.Most már 31 vagyok,szeretnénk még egy gyermeket és félek is,összejön-e.

Stabil kapcsolatra szültem,dolgoztunk,dolgozunk jelenleg is.Kocsi,ház van,hitelünk is volt,azt tavaly letudtuk.

2018. febr. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!