Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket anyaként hogy érint...

Titeket anyaként hogy érint mikor a védőnő/gyerekorvos/egyéb szakember kritizálja a gyereketek fejlődését?

Figyelt kérdés

Nyugtalanítanak, aggasztanak ezek a "jótanácsok" vagy le tudjátok sz#rni mert biztosak vagytok benne, hogy nincs semmi komoly baj?


Netán idegesít az ilyesmi vagy el tudjátok engedni a fületek mellett?


Vagy csak én fogtam ki olyan szakembereket, akik mindenben találnak valami hibát?


2018. febr. 13. 13:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudom, hogy nem az én hibám (ahogy az se anyuka érdeme, ha a gyerekének semmi baja és szépen a nagykönyv szerint fejlődik), tudom, hogy én mindent megteszek, ezért nem "veszem magamra", hanem azon vagyok, hogy megkapja a neki kellő fejlesztéseket.
2018. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, igaza van-e.

Ha jogos akkor igyekszem fejleszteni, de azért amivel gond van azt en is látni szoktam, nem ér meglepetéskent.


Amiben tudom hogy pl. tapasztalatlan védőnő a bemagolt tankönyvét darálja nekem és nem veszi figyelembe a sajátosságokat, elengedem a fülem mellett amit mond.


Mindkét eset előfordult már.

2018. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Elvittem a tanácsukra fejlődésneurológushoz, szerinte minden ok, nem szükséges fejlesztés. Erre a védőnő nyomatja, hogy márpedig jó lenne. Én meg személy szerint szintén láttam azt a dolgot ami miatt odaküldtek, de sohasem gondoltam ezt komoly problémának.
2018. febr. 13. 13:39
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond?
2018. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Vagy ezt csak úgy biztos ami biztos alapon mondja, hogy ha később mégis lenne bármi, akkor ne mondhassam hogy ő nem szólt??


Hihetetlen, mindenki ennyire parázik?

2018. febr. 13. 13:42
 6/33 A kérdező kommentje:
Néha ferdén tartja a nyakát, fejét. 3 hónapos.
2018. febr. 13. 13:42
 7/33 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem dévényessel nézesd meg, megnyugodnál.
2018. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
34%

Nekem rosszul esett, mikor a gyermekorvosunk azt mondta a kisfiamra,hogy hipotón, meg hogy a csípőjével van vmi!

Ugyanis én láttam Őt minden nap, láttam ahogy tartja magát,a doki viszont nem! Biztos ugyan nem voltam benne, hogy minden rendben van a gyerekkel,mivel nem vagyok orvos,nem tanultam ilyesmiről,de vhogy éreztem, a fiamnak semmi baja!Mivel a fülembe ültette a bogarat,megnézettük a csípőjét,jártunk neurológusnál,a gyerek makk egészséges! 😄

Kíváncsi vagyok a következő vizsgálaton mivel fog előrukkolni!

2018. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
A neurológus szerint a dévény csak biznisz.
2018. febr. 13. 13:47
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy egy dévényes komolyabb szakember egy neurológusnál.
2018. febr. 13. 13:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!