Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet hogy van aki baba...

Hogy lehet hogy van aki baba mellett alig alszik, más meg baba mellett érettségit tesz le, tanul?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyerektol fugg.

Mondjuk erettsegi nem artana gyerektervezes elott ...

2018. febr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Ezen en is gondolkodtam. Mondjuk en egyetem utan vallaltam gyermeket, de az elso masfel ev az alig alszik kategoria volt...
2018. febr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
2 eve alig alszom nehany kivetelesen jo, kevesebbet ebredos hetet leszamitva, es dolgozom mellette otthonrol reszmunkaidoben mar regota. Gyerek- es csaladfuggo.
2018. febr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Úgy, hogy minden gyerkőc más. Az enyém olyan jó alvó, hogy csuda. 9 hetes kora óta alszik éjjel, mint a bunda. Fogzási időszakban volt egy-egy olyan éjjel, mikor felkeltette a fájdalom és utána nehezen aludt vissza, de ezen kívül semmi. Este 9-től reggel 6-7ig alszik (2,5 éves).

A barátnőm kisfia négy évesen még mindig fel-felébred éjjelente, plusz a kistesó is, aki 2 éves, éjjel 2x is felkel, úgyhogy ott az anyuka bizony elég brutál fáradt.

Én szerencsés vagyok. Ki is használom ezt a fél évet míg itthon vagyok, és tanulok még egy szakmát :)

2018. febr. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Mert van olyan gyerek aki átalussza az éjszakát, és vsn olyan aki nem.

De azért az érettségit jobb esetben még gyerek előtt megszerzi az ember.

2018. febr. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem azért mert az egyik anyuka szuper, a másik meg nem, hanem kizárólag gyerekfüggő, hogy hogy alszik.


A tanulás pedig: nem azt kell irigyelni, aki érettségit csinál, hanem azt akinek volt esze megfelelő végzettség (szakma v. diploma) és normális munkatapasztalat után gyereket vállalni. Utóbbi is tanulhat, de nem kell neki kényszerből.

2018. febr. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Elhatározás és szerencse kérdése is. Ha valaki eldonti, hogy tanulni akar, az meg is tesz érte mindent, nem hagyja, hogy a gyerek irányítsa az életét, hanem ő próbálja már pici kortól a gyereket úgy szoktatni, hogy az az ő életébe jól illeszkedjen. Nyilván itt jön hozzá a szerencse is, mert hiába tervezi meg az ember percről percre az életét, ha pl. hasfajos babája lesz.
2018. febr. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy írták, a babák nem egyformák.

Ehhez hozzátenném hogy a felnőttek sem: mindenkinek más az energiaszintje, én babám keveset aludt mégis tanultam mellette. (államvizsga). Hajnalban és késő éjjel minden áldott nap! Akarat kérdése is.

2018. febr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert mások a babák, meg az anyák, meg az élethelyzetek is. Vannak nagyobb teherbírású emberek is, van akinek szülés után 2 nappal kutyabaja, van aki egy hónapig fekszik. Van akinek ott vannak a nagyszülők segíteni, van akinek nincs.
2018. febr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
En nekem nagyon jol alvo gyerekeim vannak halistennek, egy nagyon sokat segito ferjem. Jarok OKJ-ra ha mar ingyen van, plusz erettsegi elokeszitore hogy javithassal es vegre felvegyenek oda ahova eddig is szerettem volna.
2018. febr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!