Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos ölbebebaba, mit...

7 hónapos ölbebebaba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hajlandó se egyedül, se velünk játszani. Próbáltunk mar mindenféle játékot, de semmi se érdekli. Babakocsit is max. 5-10 percig viseli el. Autóban a gyerekülésből feszíti ki magát.

Jatszoszonyegen folyamatosan mászik az ölembe, de ott se jo neki.

Másnak is van/volt ilyen nehez természetű babája? Mikor lesz jobb? 😔



2018. febr. 16. 12:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt az. A szules is rendben zajlott.

Szépen kúszik, mászni is próbál mar. Ülni a heten kezdett.

Ha sétálgatnék vele egész nap akkor lenne igazán boldog. Ha feszegeti magát en úgy veszem észre, hogy azt idegességében teszi.

2018. febr. 16. 20:06
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem kicsit “edzeni” kellene. Mindig egy picit hagyd ott. Mondd meg Neki, hogy anya itt van, de most egyedül kell játszani picit. Kiskorától szoktattuk a kislányomat, hogy legyen el egyedül. Sokszor csak gyönyörködtem ahogy egyedül játszik. Már 15 hónapos. Simán főzök mellette, addig Ő játszik a konyhába mellettem vagy a szobájába, ami pont a konyha mellett van, így rálátok. Én azért csináltam ezt, mert engem 3 éves koromig nem lehetett 5 percre Anyukám nélkül hagyni, mert ordítottam. Bölcsibe se tudtak beadni (1 hónapig próbálkoztak, de csak sírtam), Anyukám mivel nem tudott visszamenni dolgozni Apunak hétvégén kellett dolgoznia. Tudom, ez ritka, de nem bíztam a véletlenre:).
2018. febr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Probalkozok! 🙂
2018. febr. 17. 07:51
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha pestiek vagytok, megnézetném egy dévényessel. Az, hogy feszíti magát, mocorog, sehogy nem jó neki és nem játszik el, csak akkor jó neki, ha kézben van és hordozzák (folyamatosan mozgásban van és közben "ellenállást" érez) az utalhat arra, hogy stimulálni kellene az idegrendszerét, mégpedig mozgással, mozgatással. Nem vagyok szakértő, az általad leírtak alapján így gondolom. Lehet persze, hogy csak a szoktatás miatt ilyen, de ölbebabának sem nevezném, mert az öledben sem érzi jól magát és mivel te anyaként is úgy érzed, hogy ez így nincsen rendben.
2018. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó, mit nem értettél?!


A gyerek egészséges, a gyerekülésből azért feszíti KI magát, mert ki akar jönni, nem bekötve lenni.

2018. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, te mit nem értettél? Nem a gyerekülés miatt írtam, azt amit. Van egy pár másik dolog is, ami egy nyugtalan gyerekre vall, az anya is ezt írja! Az hogy a gyerekemet megnézetem valahol, az még nem a világ vége! A gyerek talán ugyanilyen nyugtalan lesz később is, de legalább megnézettem.
2018. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Múlt heten feltérdelt, majd felállt. Úgy gondolom szèpen fejlődik.

Ilyenkor mi indokolja, hogy devenyeshez vigyem? Eddig azt hittem, h akkor viszik a babákat oda ha le vannak maradva.

2018. febr. 20. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!