Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám nem alszik...

Csak az én babám nem alszik éjjel?

Figyelt kérdés

Érdekes módon az összes ismerősöm gyereke egész éjjel alszik. Ez hogy lehet? Az enyém felkel kajalni, 8 hónapos. Vagy nem mindenkinek jelenti ugyanazt az ataludt éjszaka? Vagy kamuznak?

Nálam az lenne, hogy leteszem 8-kor és reggel 6-7-ig alszik.


2018. febr. 18. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom is eszik, 2x is. A fiam se aludta át az éjszakát már, még 8 hónaposan de enni nem evett. 3-5 hósan átaludta az éjszakát, úgyhogy van ilyen baba. Aztán hónapokig nem volt átaludt éjszakánk... (16 hós korig)
2018. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy 2 rokon baba is rendszeresen ébredt babaként, az egyik még 2 évesen is..
2018. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom is felkelt még 8hónaposan enni éjjel. Viszont 9hónaposan néha voltak átaludt éjszakák, utána meg el is hagyta az éjjeli evést.

Amúgy nekem van olyan ismerősöm nem is egy, aki dicsekszik, hogy átalussza az éjszakát a baba, aztán kiderül, hogy nekik az átaludt éjszaka az, hogy 11-4 ig alszik a baba. Hát nem tudom..

Nekem meg az, hogy este 8kor lerakom és reggel 7-8ig ébredés nélkül alszik. (Szerencsére nálunk már ez van)

2018. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 9 és 10 között alszik el este és 5 körül kel reggel. Nyilván jobb kenne, ha aludna 7-ig, 8-ig, de részemről ez már átalvásnak minősül. 😊 2 hónapos, kíváncsi leszek, mi lesz, ha elindulnak a fogak/mozgás/hozzátápi. 😊
2018. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lassan 16 hónapos, de még mindig iszonyú sokszor kel éjjel. Alig néhány éjszaka volt amikor mondjuk 6-8 órát sírás nélkül átaludt.
2018. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez ilyen sajna. Nálunk is az összes ismerősöm úgy nézett rám mint az ufókra, mert az ő gyerekeik esznek alszanak típusok. Már átaludták az éjszakát pár hetes koruk óta stb.

Még az enyém most (lassan 3 éves) sem.

Nem eszik eéjjel 5 hós korától. Mem iszik, ringatni se kell. Csak éreznie kell h ott van valaki mellette. Ez van 😕

2018. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
En nem ismerek olyan babat aki egy eves kora elott ataludta volna az ejszakat. Tobbnyire akkoris valami trukkel.
2018. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az enyém

-az első másfél hónapban egész éjszaka ordított, ha aludt pár órát akkor a mellkasunkon

-utána a 4 hónapos koráig átaludta az éjszakát (nem kelt fel enni, én meg nem keltettem)

-1 éves koráig 21 körül elaludt, felkelt 24-1 óra között és hajnali 3-4 között aludt vissza és délelőtt 10kor kelt

-1 éves korától 17 hónapos koráig este 18körül elaludt 22 fele felkelt és majd hajnali 2-4 között aludt vissza, ilyenkor általában 11-délig aludt

-Na és azt hittem ettől rosszabb nem lehet, de lett. Bő egy hónap úgy telt, hogy egyáltalán nem aludt el csak reggel 8 körül és délután 14-16 között kelt

-hirtelen csoda történt, este 21kor villanyoltás, 21.30ra már elalszik és reggel 6-8 között kel. És még dél-14/15 között is alszik

2018. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"aztán kiderül, hogy nekik az átaludt éjszaka az, hogy 11-4 ig alszik a baba. Hát nem tudom.."



Hát figyelj, amikor hónapok óta nagyjából 2 óránként kelsz akkor már az is igen nagy öröm lenne ha 23-tol hajnal 4-ig alszik, mert akkor a szülei is aludhatnak egybefüggően 5 órát. :) Sőt akár többet is, ha egyikünk kicsit később fekszik, másik korábban kel.

2018. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az enyémek 2 illetve 3 hónapos korukban kezdték átaludni az éjszakákat, este 8-tól reggel 7-ig. Addig is csak enni keltek fel, eleinte 2x, majd 1x, végül az is elmaradt. Persze voltak/vannak kivételes alkalmak, most pl fogzik a kicsi, 2x nyöszörgött az éjjel, rágta a kezét. Bekentem az ínyét, odaadtam a szundikendőjét, 5-6 perc múlva aludt tovább. Illetve a nagy kb 2 hete nem akar fél 9 előtt lefeküdni, így kb 9-től alszik reggelig. Volt olyan szokása 1,5 évesen, hogy hajnalban 3-4 körül megébredt, áttotyogott közénk, megpuszilt, átöleltem, és durmoltunk tovább. Kb 3 hónapig tartott, érdekes, hogy épp akkor, ahogy terhes lettem a kistesójával.

Jó alvókájú család vagyunk.

2018. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!