Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám nem alszik...

Csak az én babám nem alszik éjjel?

Figyelt kérdés

Érdekes módon az összes ismerősöm gyereke egész éjjel alszik. Ez hogy lehet? Az enyém felkel kajalni, 8 hónapos. Vagy nem mindenkinek jelenti ugyanazt az ataludt éjszaka? Vagy kamuznak?

Nálam az lenne, hogy leteszem 8-kor és reggel 6-7-ig alszik.


2018. febr. 18. 10:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-es! Nem is mondta senki, hogy az rossz, ha annyit alszik a baba. Az enyém 5 hónapos koráig extra hasfájós volt. Örültem volna ha 2! órát tudok aludni egyhuzamban, de nem tudtam. Aztán később volt olyan, hogy 4-5 órákat aludt egyben éjjel, de nem mondtam rá azt, hogy átalussza az éjszakát, hiszen ez nem volt igaz!. Mert mint írtam, nekem az átaludt éjszaka az, amikor este lerakom és legközelebb reggel kel fel!

De jó, hogy itt mindenki bele köt mindenki válaszába!

2018. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
6 hetes a babám, nálunk úgy volt első 5 hétben, hogy 2,5 3 óránként kelt, de éjjel 1-től hajnali 4-ig sokszor tombolt. Fájt a hasa szegénynek. Most már jobb neki, éjjel csak egyszer ébred enni olyan 2-3 között , addig 5,5 órát is alszik. Éjjel eszek, és utána pedig reggel fél 7 kor ébred. Napközben keveseket alszik, jobban mondva szundikál. Mi már ennek is nagyon örülünk és annak is, hogy sírás nélkül vissza is alszik az éjjeli etetés után.
2018. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!