Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hőségben adtok pár...

Ilyen hőségben adtok pár hónapos babára rövidujjú pólót és rövidnadrágot body nélkül?

Figyelt kérdés
Kisfiam olyan szép pólókat kapott ajándékba, de a bodyk elég gagyik, amik vannak. Ha kimegyünk, úgy érzem, hogy body+póló már túl sok, csak az egyiket akarom ráadni. Tehát mi van, ha nem adok rá bodyt?
2010. jún. 8. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi. Nekem 4 és fél hónapos a kislányom. Nekünk csak body van és kisnaci.
2010. jún. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Nyugodtan. Én kisfiam már pár napja csak egy szál rövid ujjú body-ban van kint, vagy délutánonként meztelenül a bébimedencéjében pacsál.
2010. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a póló+ rövidnadrág, sőt maga a póló is elég! Mára már 30 fok fölötti hőmérsékletet mondanak, így neki se jó, ha beleizzad a ruhába. Az enyémnek is sok pólója van/volt, hőségben azokat adtam rá meg a pelust. Sőt, volt, hogy csupán a pelenka volt rajta vagy még az sem :))) A bőrének jól esik, ha szellőzhet (persze fényvédő+ árnyék :))
2010. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon meleg van,csak bady,vagy póló pelussal,és viszünk egy textil pelenkát is.....

ha nincsen az a nagy höség,akkor póló rövidgatyóval,esetleg body a nacival....

2010. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekik még a body a legkényelmesebb. Nem csúszkál, nincs kinn belőle a kis dereka, nem nyomja a naci gumija. Szerintem inkább az, mint a poló rövidnacival.
2010. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!