Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is kék-zöld foltos...

Más babája is kék-zöld foltos ilyenek miatt?

Figyelt kérdés
7 hónapos kislány. Pár hete kinőtt pelenkában egy méretet, szorította a combjánál, egy részen pont a guminál belilult. Tegnap a zoknit ráhúztuk lábfej nélküli rugira, azon a részen ahol nyomhatta (lábszáron belül, ahol van is végig patent a rugin) belilult. Nem egy orvoshoz járunk úgyhogy nem hallgatom ezt sem el tőlük, meg fogom kérdezni, de ez gondot jelent vagy babáknál van ez így néha? A nagyobbnál nem voltak ilyen foltok balesetek nélkül, csak ha beütötte.
2018. febr. 20. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Enyémnek nem volt ilyen soha. Meg is marad a folt?

Ha ESETLEG megmarad és/vagy sötét a színe, akkor AZONNAL kórház!

2018. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez semmi esetre sem normális, vidd el orvsohoz minél elöbb.
2018. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Az, hogy megmarad a nyoma annak, hogy valami bevág, normális. Vannak érzékeny bőrű babák, akiknél vigyázni kell, hogy egyáltalán ne legyen szoros semmi.
2018. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Harmadik, itt nem arról vansszó, hogy megnyomja a gumi a gyerek börét, hanem jphy kék-zöld, lila lesz, ami bevérzésre mutat, és ez ilyen kis behatásra komoly problémára utal, feltétlen minél elöbb kellene orvosnak látnia, mielött nagy baj lesz belöle!
2018. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha ennyitől kék-zöld, az utalhat akár vérzékenységre is. Vidd el mielőbb orvoshoz.
2018. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó, kislány NEM lehet vérzékeny, mert az első menstruációja megöli.
2018. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is így gondolom, hogy valami nem oké. Felhívtam a gyerekorvost, azt mondta adjak be egy konakiont (tápszeres amúgy, egy ideje nem kellett adnom neki) és vigyem el holnap tanácsadásra. Olvasgattam egy kicsit, felszívódási zavar-tápanyaghiány esélyes de így is Neocate-ot eszik, ettől panaszmentes volt kb 2 hónapig (vagy 2 hete kezdődött a nyűglődés de foga is jött), nem tudom mi lesz, hozzátáplálással se állunk sehogy mert vagy a hideg kirázza az ételtől és köpi ki vagy távozik alul változatlan formában, természetesen gasztroenterológiára járunk, (oda csak 2 hét múlva kell visszavinnem) nagytesó is allergiás és fruktóz gyanús.
2018. febr. 20. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!