Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki végdohányoz...

Van itt olyan, aki végdohányozta a terhességet, és mégis egészséges babája lett? Névtelenül vagyunk, úgyhogy őszintén! Mindenkinek megy a zöld kezecske!

Figyelt kérdés
Pl.anyu nálam vég dohányzott,mégis egészséges vagyok,és majdnem 4 kg-al születtem.:)
2014. ápr. 15. 10:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Tipikus olyan kérdés, amire kapsz mindent anélkül, hogy leírtad volna dohányzol e. Az is le lesz fullra pontozva aki válaszol, főleg ha a kérdésedre. Én dohányoztam, egészséges a fiam. Nem vagyok rá büszke de vállalom.
2014. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsés vagy, nekem kisebb volt a babám, és az orvos rögtön kérdezte,hogy dohányzom-e (nem dohányoztam).
2014. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Én :))

Ma már 43 éves a nagyobbik lányom és nincs semmi baja. Nem is beteges. A kisebbik közel a 40-hez, 6 gyereket szült és egészséges ő is, meg a gyerekei is. Én sem ismerem az orvost.

De úgy gondolom, ez igazán lutri. Egy gyermekváráshoz meg kell teremteni az egészséges körülményeket.

2014. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 amanda baba válasza:
86%
Én az elsönél igen,és egészséges volt.A másodiknál nem és nagyon picike lett.De én azt javasolom hogy inkább ne.
2014. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát,most várom a második babát,10 hetes vagyok,napi fél szálat szívok el,az elsőnél egyátalán nem dohányoztam.
2014. ápr. 15. 11:31
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
én csak 2-3 szálat, harmadik trimeszterben napi max 1 szálat...egészséges lett 39 hétre 3100 g-al született...
2014. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
Én igen,napi 2-3 szál,a végén volt már hogy csak 1 slukk,vagy semmi több napig se.Egészséges,nagy babát szűletem.
2014. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Édesanyám mindhármunkkal végig dohányzott, ám akkoriban még nem tudták, mennyire ártalmas a dohányzás, főleg a magzatra nézve, ezért szerintem elítélni sem lehet.Mindhárman koraszülöttek voltunk, nem tudni, a dohányzás miatt, vagy más oka lehetett. Egyébként egészségesek vagyunk. Én a 6-10. héten hagytam abba. Azért írom így, mert amint megtudtam, hogy állapotos vagyok, igyekeztem felhagyni eme rossz szokásommal, de kb a 10. hétig még volt olyan nap, amikor elszívtam 1 szál cigit. Ha esetleg dohányzol, próbáld abbahagyni, nekem pl teljesen jól ment, igaz, hogy fejben dől el a dolog, és ennél jobb motiváció asszem nem is kell :)
2014. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%

Már megint itt keresed az önigazolásodat?


Másik kérdésedhez bezzeg nem jössz válaszolni,reagálni semmit.

2014. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Sajnos èn!!!! Napi 3 szàll volt eddig mostanra 1-2 de borzasztoan kivagyok magamtol hogy nem tudtam lerakni eddig!!!! Minden rendben a babàmmal de soha nem bocsàjtanàm meg magamnak ha esetleg kora szülött lenne vagy bàrmi màs....25 hetes vagyok egy hetet adtam magamnak hogy letegyem vègleg!!
2014. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!