Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Talaltam egy olyan oldalt...

Talaltam egy olyan oldalt ahol lehet venni olyan cumit ami lazmero. Jó ez, mik a tapasztalatok? Mi a különbség, ha honalj alatt merik vagy ha szajban?

Figyelt kérdés
Fel aron tudnek venni 1000 forint alatt de mielott megveszem jol lenne tudni hogy milyen.(Kulfoldon vennem).
2008. okt. 27. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy nagyon pontatlan. De sajnos digitálisban is nehéz megbízhatót találni. Így még mindig a hagyományos a legjobb, csak babánál nehezebben használható.
2008. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő és a dokinéni is azt mondta hogy a legpontosabb és legmegbízhatóbb a digitális végbélben használható hőmérő. Én is sokáig vaciláltam a cumis hőmérőn de végül egy 960 Ft-os Diras márkájú flexibilis digitális végbélhőmérőt vettem és meg vagyok vele elégedve. A babóm csak mosolyog ha lázat mérünk, szóval egyáltalán nem fájdalmas neki. Pedig én ettől féltem. Én azt tanácsolom hogy ne vedd meg a cumis hőmérőt, bár konkrét tapasztalatom a cumisról nincsen. Ez csak egy vélemény, reméljük ír majd olyan is aki cumisat használ. Üdv. Fél éves kislány anyukája
2008. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk cumis van. Igaz még csak párszor mértem vele és nem volt mivel összehasonlítani. Szeretem, bár nem tudom mi van olyankor ha meg kell mérni a lázat és éppen nem fogadja el a cumit.
2008. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sima digi van,de ha alszik nem használhatom és amúgy kész cirkusz 1 10 hónapost rávenni,hogy hagyja,hogy a hátsó felében kotorjak.Most szeretnék homloklázmérőt venni,sztem ez egyszerűbben használható.Előtte néztem a cumisat is,de azt olvastam az 3 percig mér és esély nincs rá,hogy Ő addig cumizzon egyfolytában.
2008. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem cumis van, én szeretem. Pár másodperc alatt megvan az eredmény. Mivel az én srácom nagy cumis, ezért nem okoz gondot azzal mérni. A biztonság kedvéért azért van itthon flexibilis végbéllázmérő is, de még nem kellett használnom.
2008. okt. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!