Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétévesen, ebéd után 15 perc...

Kétévesen, ebéd után 15 perc alvás, az normálisnak számít?

Figyelt kérdés
Merthogy mostanában kb. ennyit alszik a lányom, az eddigi másfél-két óra helyett.
2010. okt. 11. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ki nem tudja magát pihenni ennyi idő alatt.


az enyém csak ünnepnapokon alszik másfél órát ált. fél óra - egy óra között.

2010. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát nem is alszik ez alatt se, csak forgolódik. Viszont érdekes, mert ugyanúgy bírja este 9-ig (akkor fürdünk), és fél 10-kor alszik el ilyenkor is. Csak nekem fura, hogy mi van mostanában, hogy másfél óra helyett 15 percet alszik. Én meg semmit se tudok 15 perc alatt csinálni, max. kiteregetek, meg ebédelek .
2010. okt. 11. 14:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor nincsen rá szügsége.Ne eröltesd.A lányom is keveset alszik.Sosem volt nagy alvó.
2010. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Én még akkor tudom a legjobban úgymond altatni ha elviszem sétálni és jól kirohangálja magát akkor hazafelé alszik - fél órát.-

itthon nekem se alszik bár nem is ragaszkodom hozzá mert nálunk este nyolckor van altatás és minden nyüg és nyüsszögés nélkül megy aludni.


most ilyen. teregetni be szoktam fogni...

2010. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Ket evesnek este fel tizi fekves nagyon keso, foleg ha nem alszik egesz nap. netan ha korabban menne aludni, neked is nyugtod lenne, es a pici is megtanulna egy alvasi mintat.
2010. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Az én fiam simán 3órákat alszik :DDD
2010. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Másfél évesen aludt 3 órákat is.


Kb. két hete csinája ezt.. nem minden nap, de egy héten 3-4-szer áttért a 15 perces alvásra.


A késői fekvés azért van, mert nem lehet előbb lerakni. Reggel 8-9 között kel. (ami azért kellemes). Viszont fél 10-kor nem kell ringatni, azonnal bealszik.


Sokat vagyunk levegőn, ma is szinte egész délelőtt kint voltunk.

2010. okt. 11. 14:34
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyébként ese nem (sem) nyűgös, nem hisztis, nagyon jól elvan fürdésig.
2010. okt. 11. 14:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez igy nekünk kényelmetlen:( amikor három órákat alszik a fiam, nekem könnyebb, tudok én is pihenni, ha egy órát, vagy kevesebbet, és ő ugyanugy elvan, az nekünk rossz, mert mi viszont rohadt fáradtak vagyunk estére. Szerintem túl sok mindent nem tudsz csinálni, de én ragaszkodnék a délutáni pihenőhöz. Hátha visszaáll!
2010. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát a mainak meglett az eredménye, fél 8 van, és már alszik :) (Fél tíz helyett). Kíváncsi vagyok, reggel mikor kel. Ha 6-kor, esküszöm, kiugrok az ablakon :)
2010. okt. 11. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!