Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmondanátok nekem ezeknek a...

Megmondanátok nekem ezeknek a neveknek az angol változatát?

Figyelt kérdés

Nem biztos jó helyre írtam dea regényemhez - fanficek mellett kezdeném el írni - kellenek ezek a nevek. Megkerestem őket google-ba de ezeket nem találtam. :S

Segítséget, nem kioktatást várok! Íme: Bernadett (bár én Britneyt használom szívesen rá), Adrienn, Gitta, Bianka, Nikolett, Ivett, Melinda. Köszi előre is.


2010. jún. 8. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Adrienne, Gitta, Bianca,Nicole vagy Nicolette, Melinda
2010. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. És ezeknek a neveknek nincsen valami különlegesebb angol változata, Mert nem szeretné hogy egyedi legyen, meg formálom majd a szavakat. =)
2010. jún. 8. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Adrienne, Bianca, Nicole/Nicolette, Ivette, Melinda. A Gittát nem tudom.


Jó írogatást!

2010. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, bár még csak az alapokat írom. Vagyis a szereplők nevét, elképzelem milyen lesz. Aztán ahogy jön, úgy jön. Plusz van még egy fic regényem meg egy fic kisregényem emellet ami befejezésre vár, befejezett fic novelláim.^^
2010. jún. 8. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!