Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmondanátok, hogy az eldobha...

Megmondanátok, hogy az eldobható úszópelenkátok belsejében van-e plusz combgumírozás? Milyen márkájú?

Figyelt kérdés

Nekem kétféle van itthon.

Libero, amiben nincs külön gumi belül, csak a külső gumírozás fogja combot.

Huggies, aminek van belül is és kívül is, vagyis összesen 2 gumi is fogja a kicsi combját.


Szeretnék kipróbálni másfajtát is, ezért érdeklődöm. Olyat szeretnék venni, aminek belül is és kívül is van gumija, de nem tudom melyik márka milyen. (Biztonságosabbnak érzem kakibenntartásnál.)

A Libero zacskóján lévő pelenka a képen úgy néz ki, mintha dupla gumis lenne, de közben meg mégsem olyan a valóságban. Nem szeretnék emiatt csalódni majd amikor kibontom a zacskót.


Köszi a segítségeteket!


2011. aug. 9. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Huggies-t használunk mi is.

pisi szempontjából oly mindegy,mert úgyis kifolyik belőle. Hogy a kaki benne marad e azt nem tudom,nekünk még nem sikerült bele kakilni. De pl. az én lányom elég vékonyka,neki tuti,hogy kifolyna belőle még a kaki is.

2011. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Dm saját márkás úszópelusának (Babylove) csak egy gumija van a combnál. Még nem kakilt bele, úgyhogy nem tudok erről tapasztalatot írni.

Én most Liberot vettem, de még nem próbáltuk.

2011. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
rossmann saját uszópelus:csak külső gumirózású.
2011. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!