Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lanyom 8,5 honaposan indult el?!

Lanyom 8,5 honaposan indult el?!

Figyelt kérdés
Most 10 honapos stabilan jár, az utcan egymas melett sétálva is szoktunk menni. Mindenki ledobben mimor meg tudják hogy 10 honapos csak, mikor ra kérdeznek h mikor indult el, meg el se akarjak hinni. Ez ennyire kirivo eset? Masnak is elindult ilyen hamar a babája?
2018. febr. 25. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igen, elég korai. Nem egyformán fejlődnek a gyerekek de ez szerintem is kirívó. Kis ügyes :)
2018. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A kisebb fiam 10 hónaposan indult el és még azon is mindenki csodàlkozik. A 8.5 hónap tényleg ritkának szàmít. Àtlag szerintem 1 éves kor körül indul el. A nagy fiam 13 hónapos volt pl.
2018. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém anno pár nappal a 9. honapfordulo előtt indult el. Mondjuk az is igaz, hogy 6 hónapos koráig semmit nem csinált, már tiszta idegbeteg voltam. Aztán egyik pillanatról a másikra hasra fordult, felült, mászott. ...
2018. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Mikor kórházban voltam a lányommal,a szemem láttára járta körbe egy cigány kislány az ágyat a rácsba kapaszkodva: 7 hónapos volt!! Ha nem látom,nem hiszem el!
2018. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiam is ilyen volt. 9 hónapos kora előtt pár nappal indult el. Onnantól csak kèt lábon közlekedett. 1 évesen már szaladt. Bár mi kèsőbb kezdtünk sétálni az utcán.

Lányom csak 10 hónaposan kezdte....

van ez így :-)

2018. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerkőcöm van, mindegyik elèg türelmetlen! 😂 A kèt nagyobb 10 hòsan indult el, most a kicsi 9 hòs kora előtt pàr nappal. 5 ès fèl hònaposan màszott, 6 hònaposan àllt ès 6 ès fèl hòsan körbejàrta a hàzat kapaszkodva! Annyira azèrt nem kirìvò eset, de a legtöbb baba egy èv körül indul el! Az èn lànyom egyèbkènt nem sètàl az ùton csak a hàzban, mert a vilàgèrt sem hajlandò cipőben megmozdulni. 😂😂😂😂
2018. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Kirívó, csak hirtelen ilyenkor mindig minden gyakorizó gyereke szintén ilyen korán kezdett mindent ;) Hidd el, ha azt írtad volna hogy 7 hósan kezdte, minden válaszoló gyereke is 6-8 hó között kezdte volna.


Kirívó, és egyáltalan nem gyakori!

2018. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Első lányom 10 hónaposan kezdett járni, második 7 hónaposan a bútorok mellett lépegetett, 8 hónaposan és 10 naposan elindult. 2 hét múlva stabilan járt az utcán is. Szerintem ritka dolog. Viszonylag későn kezdett el beszélni (2 évesen).
2018. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Én olyat ismerek aki ültette, álltatta, kompoztatta a gyerekét, nem hagyta mászni se, ő is kisebbség.a gyerek majdnem összeesett de hurcolta járva.garantálhato a gerincferdülés.
2018. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#7-es! Rajtad kìvül heten vàlaszoltunk a kèrdezőnek, az nem hiszem, hogy minden gyakorizò lenne. A több ezer emberből 7. Az eszedbe sem jut, hogy akik vàlaszoltak, pont azèrt vàlaszoltak, mert hasonlò tapasztalatuk van? Szerinted itt mindenki hazudik? Ne haragudj, de ezt kikèrem magamnak! 6-os voltam.
2018. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!