Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajt csináltam? Vigyem orvoshoz?

Bajt csináltam? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Adamo hintában szeret elaludni a babám,játszottam vele altatás előtt,tetszik neki ha rázom benne,rugós tehát ezt ugy kell érteni hogy lefelé "nyomkodom" a hintát.2-3szor lenyomtam nem tul erősen de a baba "ugrált" benne,most attól félek hogy sérült a feje.Ha ez nem lenne elég mikor betettem a kiságyba megbotlottam és a feje ért le először a matracra.Szerintetek sérülhetett ettől? 7hónapos.Mivel most történt semmi tünete nincs.Ne ugorjatok nekem kérlek titeket!!!!
2018. márc. 1. 14:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan... mi a pék baja lenne?
2018. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz.
2018. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj ennyire mert majd ha elkezd járni a gyerek nemsokára és össze-vissza esik kel majd, akkor meg fogsz bolondulni az aggódástól. Semmi baja nem lesz, nem mintha egy újszülöttről lenne szó, akire úgy kell vigyázni mint egy hímestojásra. Semmi baja, nyugi.
2018. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a falnak ment neki a feje... Nagyon jól leírták, járáskor majd megüti magát sokkal jobban is, de azt is ki kell bírnia, így van összerakva :) Ne aggódj.
2018. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Szokj hozzá, néhány hónapon beült állandóan kék-zöld lesz a feje, mert össze-vissza veri majd a bútorokban, ahogy próbálkozik az újabb és újabb mozgásokkal. Nem kell neki majd se bukósisak, se gumiszoba, hogy ott tanuljon meg kúszni-mászni-járni. ;)
2018. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Itt bőgök,mert még olyan kicsike,a széltől is óvom szo szerint.A habtapija az ágya alá van tolva,bele akadt a lábam és nem akkorát mintha esett volna de mégiscsak kis kobakja ütődött a matrachoz.Agyrázkódástól félek,vagy hogy sérül az agya.Miért nem bírtam csak hintáztatni,hogy nem tudtam oda figyelni arra a rohadt habtapira :'(
2018. márc. 1. 14:44
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Kicsike a túrót, ne legyél már ennyire mimóza! Nem cukorból van, nem történt semmi, ne hisztizzél. Hogy mondjuk már ennél finomabban, hogy ez semmi?! Úgy csinálsz, mintha kb. leejtetted volna a kőpadlóra, tiszta gáz... Xanaxon fogsz élni majd, amikor járni tanul?
2018. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Kezeltesd magad, de sürgősen!

Ilyen idősen a lányom magától ugrált az adamóban, köszöni jól van.

7 hónapos nem pici.

Ha 7 napos lenne, akkor lenne jogos az aggodalmad.

2018. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Me aggódj, semmi baja nem lesz a babádnak. :) Az enyém 7 hónaposan mászott és felült, ebből következőleg folyamatosan nekiment mindennek, csak úgy koppant a feje. És ez csak egyre rosszabb lesz. Amikor legalulra letettük a kiságyát egyszer kétszer elég nagyokat huppant mire megszoktam az új magasságot. Ennyitől a világon semmi baja nem lesz egy ekkora babának. Ha zabarodott a tekintete, hányást, szédülést produkál egy ilyen után, akkor persze orvoshoz kell vinni. De ahhoz marha nagyot kell esnie. Nem a te hibád, ez megesik sajnos. Hányszor esik tök nagyot a babám, pedig ott vagyunk mellette ketten...
2018. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sírt, amikor beejtetted? Most sír még?

Csak meglepődött és azért pityergett, vagy fájdalmas sírás volt?

2018. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!