Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hós volt a babád mikor...

Hány hós volt a babád mikor már nem feküdt a babakocsiban? Hanem feljebb ültetted?

Figyelt kérdés
A lányom a héten lesz 3 hós,de fekve nem marad el a babakocsiban,végső elkeseredésemben feljebb ültettem és csak úgy les kifelé,persze velem szemben van,de ha elalszik akkor is úgy kell hagynom mert különben felébred!Szerintem korai,de csak nem ártok vele..
2010. márc. 2. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt, addig mózesben feküdt! Ha kicsit nyűgös volt, akkor elég volt a tetőt hátratolni és kicsit tudott nézelődni (igaz, nem túl izgi a felhőket nézni, de megnyugtatta :) )
2010. márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát öszintén megmondom h én is igy vagyok most, jó mondjuk mi kihúztuk ezt a dolgot mostanáig ( 3 hós 20 napos) de nekem is csak sír hanyattfekve úgyhogy 150 fokra van megdöntve, végülis a hordozóban is igy fekszik kb. és ha elalszik abból se veszem ki, mondjuk 1 másfél óránál többet nem babakocsizunk egyenlőre (eddig a rossz idő miatt) meg nem utaztatom ennél többet a hordiban se (még nem jött ki úgy a lépés).

Én is aggódom h árt neki, de ha egyszer úgy érzi jól magát mit csináljak???

2010. márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
márhogy napi másfél órát babakocsizunk úgy értem.. előző voltam
2010. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a csípőszűrésen a doki, hogy fél éves koráig szigorúan fekve menjünk levegőre, mert nagyon megterheli a gerincét. Azért kérdeztem meg tőle, mert kaptunk egy babakocsit, aminek nem dönthető vízszintesig az ülése.

(ezért vettünk olyat, ami teljesen vízszintes)

2010. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kb. 6-7 hetes koráig a babakocsi mózesét használtuk, aztán a bébihordó részét (üvöltött már a mózesben, mert nem akart feküdni), és most már a sport részben szeret ücsörögni (persze hátradöntve), mert minden érdekli (5 hós), és most már a bébihordóban üvölt. :D

(B)

2010. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg fekve kellene lennie, de 4 hónaposan én sem bírtam a lányommal és fentebb ültettem egy picit. Nézelődött, majd 5 perc múlva elaludt és akkor visszafektettem. Még jó, hogy sima babakocsink van és nem mózes, bár én attól rosszul vagyok, mert veszélyes, hogy nincs bekötve a baba.
2010. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a bajom, a gyerekorvos mondta nekünk, hogy úgysincs egész nap a kocsiban a kislányom, úgyhogy egy fokkal feljebb lehet állítani a háttámlát, és így már nem is üvöltötte végig a sétákat.
2010. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

6 hónaposan vettük elő a sportrészt. Addig mózes volt. Ő is utált már a végén háton fekve, így pár héttel előtte már azt csináltam, hogyha nyűgös volt háton, akkor hasra tettem, kinyomta magát, később négykézláb állt és úgy nézelődött. Kb 5 hónaposan kezdett "kutyázni", tehát akörül került hasra a kocsiban. 6 hónaposan mászott, és térdelésből két lába közé ült rövid időre, azért mertem lecserélni sportra. Hozzá kell tennem hogy a lányom imádott hason lenni, ahogy megtanult forogni, szinte mindig úgy volt. Kaja után úgy kellett lefogni egy darabig, h ne jöjjön ki minden. :)

Egy szó mint száz, szerintem korai a 3 hónap, és csak az én véleményem, de én hordozóban sem sétáltatnám ennyi idősen, nem jó a gerincnek. Inkább ő sírjon, mint később én, mert vmi baja lett miattam.

2010. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Bocsi, de azt hogy érted, hogy: "Még jó, hogy sima babakocsink van és nem mózes, bár én attól rosszul vagyok, mert veszélyes, hogy nincs bekötve a baba."

Mégis mit tudna csinálni fekvő helyzetben egy pár hónapos baba a mózesban? Amíg anyuka kirakatot nézeget a babája felül és esetleg kimászik onnan? Kiugrik? Vagy mikre képes egy pár hónapos baba?

Az én kisfiam 6 hónapos koráig mózesben feküdt, mert nem akartam terhelni a gerincét, pedig itt volt a sport réz is, de nem tettem át. Ha nagyon unta a banánt, akkor hátratoltam a kupolát és úgy nézte a fákon a leveleket. Az is bőven elég volt neki és utána nem sírt.

Meg általában egy pár hónapos baba azonnal elalszik a friss levegőn, erre pedig a legalkalmasabb egy mózes, ami ugyan olyan jó kemény, mint a kiságyban a matrac!

2010. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én a második vagyok újra, hát az én lányom sajna nem alszik el egyből a levegőn és köszöni nem éri be levél nézegetéssel...bárcsak igy lenne. Ez nekem is fura amúgy mert a fiam bezzeg mikor kihozta egyből elnyomta a levegő és aludt szinte végig még 5-6 hósan is.

Hát nem egyformák a babák.

2010. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!